Скандал в Австралії: поліція застосувала зброю проти душевнохворого аборигена

Австралійська поліція застосувала електрошокер проти душевнохворого. Жорстоке поводження з чоловіком зняла камера спостереження.

Австралійську громадськість розлютило застосування поліцією пістолета-електрошокера, відомого як тазер, проти затриманого, який не був небезпечним для поліцейських.

Про жорстокому поводженні з аборигеном в поліцейській дільниці міста Перт стало відомо в результаті оприлюднення відеоматеріалу, знятого камерою спостереження поліцейської дільниці.

Інцидент стався в 2008 році, але лише зараз вийшла доповідь про практику застосування тазером поліцією західних штатів Австралії, в який і увійшов цей сюжет.

Камерою поліцейської дільниці було зафіксовано, як дев'ять поліцейських оточили аборигена, мабуть, душевнохворого, і випустили по ньому 13 розрядів електроструму за його відмову пройти особистий огляд

Прем'єр штату Колін Барнетт назвав інцидент "невиправданим і надмірним застосуванням сили" і визнав, що він зіпсував репутацію правоохоронних органів.

Генеральний прокурор штату висловив здивування тим, що нікому з поліцейських не було пред'явлено звинувачень.

Він сказав також, що влада розгляне нові обмеження на використання тазерів, які повинні застосовуватися тільки в особливо небезпечних випадках, коли йдеться про загрозу для життя.

Тазери ввели як альтернативу вогнепальній зброї. Але доповідь про практику їх застосування свідчить, що поліцейські зловживають електрошокерами, користуючись ними, щоб зломити опір при затриманні та примусити затриманих підкоритися.

Читайте також:

Австралійські захисники природи підірвали хворого кита

Школярам в Австралії дали завдання спланувати теракт з максимумом жертв

В Австралії вперше обрали депутатом аборигена

Австралія може стати республікою після смерті королеви

ВідеоСкандал в Австралії: поліція застосувала зброю проти душевнохворого аборигена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: