Скандал в Чилі: дружини замурованих у шахті гірників посварилися з коханками

Поки 33 шахтарі очікують звільнення з підземної пастки, у таборі нагорі їхні дружини та коханки з'ясовують стосунки в суперечках про те, кому дістанеться компенсація.

Суза Валенсуела
The Daily Telegraph
Суза Валенсуела - коханка шахтаря - зустріла в таборі його дружину
Дружини і коханки чилійських шахтарів, заблокованих у заваленій шахті глибоко під землею, почали з'ясовувати стосунки в суперечках про те, кому з них призначена компенсація у зв'язку з інцидентом.

33 гірники опинилися в підземній пастці внаслідок аварії 5 серпня на чилійській шахті Сан-Хосе в 50 км від міста Копіапо. Згодом рятувальникам вдалося пробурити вузьку щілину, через яку з гірниками встановили контакт.

Через свердловину проклали лінії зв'язку, які дозволяють шахтарям спілкуватися із зовнішнім світів, гірників також забезпечують їжею, водою і медикаментами. Але на їхнє звільнення може піти три-чотири місяці.

Поки шахтарі очікують, коли буде пробурений достатньо широкий тунель, у розбитому на поверхні таборі рятувальників їхні жінки б'ються за компенсації, пише британська газета The Daily Telegraph.

Як мінімум у п'яти гірників виявилися коханки, про наявність яких дружини до інциденту нічого не знали.

Йонні Барріос Рохас - серед тих, кому доведеться відповідати на неприємні запитання після того, як він вибереться на поверхню. Його дружина, 56-річна Марта Салінас, виявила в таборі коханку чоловіка, яка прийшла помолитися за Рохаса. Суза Валенсуела сказала, що вони зустрілися п'ять років тому на курсах підвищення кваліфікації і він збирався піти від дружини. "Він мій чоловік. Він любить мене, і я вірна йому. А ця жінка не має законного статусу", - упевнена Салінас.

А за іншого шахтаря, чиє ім'я не називають, суперничають цілих чотири жінки: у нього є перша дружина, з якою він так і не розлучився, нинішня співмешканка, ще одна жінка, яка кілька років тому народила від нього дитину, і жінка, яка стверджує, що зараз підтримує з ним стосунки.

Представники влади шукають вихід з такого делікатного становища. Можливо, їм доведеться запитати самих шахтарів, який саме жінці кожен з них довірить отримання компенсації.

"Було багато конфліктних ситуацій між жінками. Особливо жахлива сварка спалахнула в наметі, де дружина зустрілася віч-на-віч з жінкою, яка заявила, що є коханкою її чоловіка. Нам довелося розтягнути їх в сторони, поки вони не почали битися", - розповіла працівниця Червоного Хреста Марта Флорес.

На карту поставлені не тільки компенсаційні платежі у зв'язку з інцидентом, але й інші, яких очікують в майбутньому, і які можуть досягти десятків тисяч доларів.

"На жаль, конфлікт заснований на фінансових питаннях. У деяких шахтарів є діти, народжені різними жінками, і всі прийшли сюди з вимогами про компенсацію. Я зустріла п'ять сімей в такому стані, але, я впевнена, їх більше", - каже Флорес. Адже деякі жінки, які з'явилися в табір, виявили, що у їхніх чоловіків є жінки та діти, про яких їм нічого не було відомо.

Команда психологів, яка підтримує бадьорість духу заблокованих шахтарів, намагається тримати все, що відбувається на поверхні, у таємниці. "Ми перед відправкою перевіряємо всі листи, які їм пишуть, щоб вони не відчували зайвої тривоги", - повідомив керівник команди психологів Альберто Ітурра.

Читайте також:

У Чилі почали бурити тунель, щоб витягнути з-під землі 33 шахтарів

Чилійський шахтар з-під землі запропонував одружитись бабусі своїх онуків

Чилійські гірники, замуровані в шахті до Різдва, передали відео про життя під землею

ВідеоСитуація із Чилійськими шахтарями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: