Генерал-губернатор Канади публічно з'їла сире серце тюленя

Генерал-губернатор Канади Мішель Жан на ескімоському культурному фестивалі публічно з'їла шматок сирого тюленячого серця. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Канадський генерал-губернатор Мішель Жан публічно  з'їла шматок сирого серця тюленя. Це сталося під час проведення ескімоського культурного фестивалю.

Жан узяла в руки національний ніж ескімосів і відрізувала ним частину серця тюленя, туша якого лежала на столі. Після цього губернатор спробувала м'ясо, відзначивши, що за смаком воно нагадує суші, оскільки містить малу кількість білків. Коли представники преси запитали її чи є цей жест відповіддю на нещодавнє рішення ЄС про заборону на продаж в європейських країнах виробів і продуктів, виготовлених з туш тюленів, Мішель Жан відповіла: "Розцінюйте це так, як вам завгодно".

Мішель Жан є давньою і послідовною захисницею права канадських ескімосів на тюленяче полювання.

Представник комісії Євросоюзу з навколишнього середовищя Ставрос Дімас так прокоментував вчинок канадського генерал-губернатора: "Це дуже ексцентрично для мого розуміння".

Захисники навколишнього середовища вважають, що полювання на тюленів дуже жорстока (екологи стверджують, що тварин часто розчленяють живцем) і економічно невигідно. Захисники полювання, у свою чергу, наполягають на тому, що цей є невід'ємним і життєво важливою частиною устрою життя північних народностей.

Читайте також:

За два дні в Канаді вбили понад 17 тисяч тюленів

Масове вбивство тюленів

Москвич 2 місяці безкарно ґвалтував макаку

Жінка хотіла зарізати чоловіка за нелюбов до кота

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: