У Китаї влада відбирала у батьків дітей і продавала їх іноземцям

Чиновники продали понад 80 дівчаток для удочеріння. Дітей продавали за 3 тисячі доларів.

У Китаї розгорівся скандал, пов'язаний з торгівлею дітьми. Як з'ясували китайські журналісти, власті провінції Гуйчжоу продавали за кордон дітей, батьки яких порушили правило "одна сім'я - одне дитя" і не схотіли платити встановлений штраф.

Чиновники відбирали у батьків новонароджених дітей і продавали їх іноземцям. За даними ЗМІ, близько 80 дівчаток з півдня країни було продано для удочеріння. Як повідомляє державна газета Southern Metropolis News, дітей продавали за 3 тисячі доларів. Прийомним батькам говорили, що дітей підкинули.

За інформацією журналістів, жертвами ставали малозабезпечені сім'ї. Батькам чиновники загрожували крупними штрафами за порушення закону про планування сім'ї.

Як відомо, в КНР діє закон, за яким з жителів сільської місцевості, що мають більше двох дітей, стягується штраф у розмірі 3 тис. доларів. Ця гігантська сума у кілька разів перевищує річний дохід багатьох китайців.

Після того, як дітей забирали з сімей, їх поміщали до притулків для сиріт, а потім влаштували аукціон для бездітних пар із США і Европи. За даними китайської газети, отримані гроші ділили між собою притулки і місцеві чиновники. Правила всиновлення китайських дітей іноземцями були посилені в 2006 році.

Нагадаємо, що навесні в Китаї було ліквідовано 72 угрупування торговців людьми, з полону злочинців звільнені 214 жінки і 447 дітей, більшості з яких було менше 5 років. Операція по боротьбі зі "змієголовими", що займаються викраденням і продажем людей, почалася в квітні.

Торгівля людьми процвітає в Китаї, оскільки є дуже прибутковим бізнесом і має попит. За продаж одного викраденого дитяти "змієголові" виручають в середньому близько 7,5 тисяч доларів. Ситуація погіршується тим фактом, що цей злочинний бізнес відрізняється низьким рівнем ризику.

За статистикою, особливо часто в КНР викрадають маленьких хлопчиків, яких перепродують бездітним сім'ям, які бажають виростити спадкоємця.

Нагадаємо, в Китаї з 1979 року діє правило "одна сім'я - одна дитина". Більшості міських жителів дозволяється мати не більше за одної дитини, а сільських - не більше двох.

Читайте також:

Міліція врятувала дівчинку-мауглі. Її брата загризли собаки

Росіянка народить Гібсону доньку

Вихованням дітей Джексона буде займатись його мама

В Черкасах матір натягнула на голову немовляти пакет і викинула на пляжі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: