Скандал в Росії: оприлюднені розмови Нємцова, де він криє матом опозицію

Дата публікації
Перегляди
6912
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандал в Росії: оприлюднені розмови Нємцова, де він криє матом опозицію

Борис Нємцов уже вибачився, що вживає ненормативну лексику

В Інтернеті опублікували підслухані розмови Бориса Нємцова, в яких він називає опозиціонерів суками, пінгвінами та овочами. Політик подає до суду.

У Росії спалахнув гучний скандал після того, як в Інтернеті з'явилися аудіозаписи та розшифровки телефонних розмов опозиційного політика Бориса Нємцова, де він нецензурно висловлюється і називає людей на антиурядовому мітингу "абсолютними овочами".

Переговори Нємцова оприлюднило Інтернет-видання LifeNews. Сам політик назвав частину записів справжніми, а частину – підробленими.

За свою лайку Нємцов уже приніс вибачення. У своєму блозі він зазначив, що таких зобов'язань як уникати ненормативної лексики він на себе не брав.

"Я прошу вибачення у Жені Чирікової, Божени Ринської і всіх, кого я зачепив і образив у моїх особистих телефонних розмовах. Вважаю, що вчинив неправильно. Треба стримувати свої емоції, стежити за кожним словом навіть коли ти розмовляєш з близькими і друзями по телефону" , - написав він.

Водночас Нємцов вирішив подати на LifeNews до суду за незаконне таємне прослуховування його телефонних розмов.

Як повідомив BBC Russian адвокат Нємцова Вадим Прохоров, політик напише заяву на ім'я голови Слідчого комітету РФ Олександра Бастрикіна.

"Там велике коло осіб, які здійснили це прослуховування, передали його виданню LifeNews, розмістили її. Відповідальність, я вважаю, мають понести все", - сказав Прохоров.

Самі фігуранти записів поставилися до слів Нємцова з розумінням. Майже всі одностайно пояснюють публікацію записів спробою зірвати новий мітинг 24 грудня.

"Пристойні люди не слухають чужі переговори. Бажаю Борису побачити виконавців і організаторів цього зливу на лаві підсудних", - прокоментувала у Twitter член оргкомітету Євгена Чирикова, яка характеризується в записах в досить різких висловах.

Більше шести годин телефонних переговорів, в яких, як стверджується, Нємцов розповідає про своє ставлення до інших опозиціонерів, з'явилися на порталі LifeNews увечері 19 грудня.

Виконавчий директор ТОВ "Ньюс медіа-Рус", до якого входить портал, Ашот Габрелянов за годину до публікації анонсував її на своїй сторінці на Twitter як "цинізм опозиціонерів на 10 балів за шкалою Ріхтера".

Наприклад, серед опублікованих висловів Нємцова: "Завтра на мітинг прийдуть боягузливі хом'ячки з Інтернету", "10% мітингу були політично мотивовані люди, а 90% мітингу були абсолютно такі овочі, які були, типу, обурені, що їх наїб...и", "ця мерзота Лімонов - провокатор закінчений", "оскільки на площі будуть пінгвіни боязливі, я вважаю, що нам треба зробити, щоб їх не чіпали, інакше вони від нас відвернуться і скажуть, що ми їх, як гарматне м'ясо, використовуємо".

Читайте також:

Нємцов пророкує Росії криваву бійню замість "оксамитової революції"

Рунет відповів Путіну фотожабами і "революцією гон...ів"

Мітинг за чесні вибори у Москві зібрав 100 тисяч людей (фото, відео)

Лукашенко дав поради Медведєву, як поводитися з опозицією

В Інтернеті опублікували підслухані розмови Бориса Нємцова

В Інтернеті опублікували підслухані розмови Бориса Нємцова
Наступна публікація