Скандал в Росії: школяр-кавказець погрожував вчительці пістолетом на уроці

В інтернеті з'явилося відео, на якому учень-кавказець влаштував хуліганську виставу, матюкаючись і розмахуючи пістолетом під регіт однокласників прямо перед вчителькою.

Кавказець
скріншот з відео
Скандальний відеоролик, що з'явився днями на YouTube, викликав надзвичайно бурхливу реакцію в Мережі і змусив виправдовуватися чиновників: ті спочатку намагалися заявити, що в інтернет потрапила підробка.

На відео з мобільного телефону, яке було зняте на уроці фізики, видно, як учень-кавказець влаштовує хуліганську виставу, матюкаючись і розмахуючи пістолетом під регіт однокласників. Місце дії названо на початку двохвилинного сюжету: Краснодар, 11 "А", немає тільки номеру школи.

Як вдалося з'ясувати "Російській газеті", ролик був знятий в краснодарській школі N93. Спочатку чиновники крайового департаменту науки і освіти заявляли виданню, що це фальсифікація, а керівник міського управління освіти Йосип Гамзаєв повідомив, що ніхто з директорів шкіл не пізнав вчителя.

Потім він визнав, що скандальний відеоролик дійсно був знятий у 93-й школі майже рік тому. Між тим, директор Володимир Андросов заявив, що нічого не знав про шокуючий випадок на уроці фізики.

Водночас, "Комсомольська правда" з'ясувала ім'я кавказця - Раміс Чандра, у минулому році він закінчив школу. Газета звернулася до міліції, де справою зайнялися з великим небажанням.

Матір Чандри, який зараз навчається на 1 курсі Кубанського сільгоспуніверситету, заявляє, що це ролик був для шкільного КВК, який присвятили урокам толерантності. За словами матері, це був жарт, який ЗМІ не зрозуміли, а пістолет - просто запальничка.

Сам же Раміс заявив виданню, що "це для приколу все".

Зазначимо, за словами міліціонерів, судячи з відео, пістолет пневматичний - дозвіл на нього не потрібно. Історія сталася рік тому і без заяви вчительки вони нікого заарештувати не можуть.

Як зазначає видання, самі ж вчителі заявляють, що історія ця нічим не закінчиться - вчителька не має права ні вигнати з класу учня, ні відібрати мобільник, на який знімають, міліція не буде карати директора, тому що іншого на це місце не знайдуть.

Нагадаємо, днями в інтернеті з'явився інший скандальний ролик про знущання підлітків над вчителькою.

На відео вихованці Чоловічого хорового ліцею Свердловської області тикали палицею в обличчя викладачці сольфеджіо, затискали її в кутах і включали прямо на уроці гучну музику. У самому ліцеї все заперечують і кажуть, що це провокація, а ролик театральний: нібито хлопці знімали пародію на серіал "Школа" для капусника, але вийшло дуже жорстоко.

Читайте також:

На Донбасі сексуальний маніяк ґвалтував своїх жертв на цвинтарі

Секс-скандал на Чернігівщині: 81-річний дідусь знімав порно, ґвалтуючи школярок

Розумово відсталий збоченець зґвалтував трьох школярів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: