Скандал з американським пастором: Туреччина введе санкції у відповідь на дії США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Ердогана, США висловили серйозну неповагу.

Туреччина заморозить активи двох міністрів США у відповідь на американські санкції.

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, пише Hurriyet Daily News.

"Останній крок, зроблений США в інциденті з пастором Брансоном в Ізмірі, не відповідає стратегічному партнерству. США висловили серйозну неповагу цим кроком", - сказав Ердоган під час свого виступу в Анкарі.

"До вчорашнього вечора ми виявляли терпеливість. Сьогодні я доручаю своїм друзям заморозити активи американських міністрів юстиції та внутрішніх справ в Туреччині", - додав він.

"Ті, хто думають, що можуть змусити Туреччину зробити крок назад, вдавшись до загрозливих висловлювань і абсурдних санкцій, показують, що вони не знають турецьку націю", - пояснив турецький лідер.

Нагадаємо, США ввели санкції проти Туреччини через затриманого американського пастора. Турецький суд відхилив апеляцію Бренсона про звільнення з домашнього арешту під час судового засідання. Туреччина звинувачує його у допомозі групі, яку Анкара вважає причетною до невдалого військового перевороту два роки тому.

Зазначається, що через ймовірність запровадження санкцій турецька ліра опустилася до найбільшого свого мінімуму стосовно долара.

ВідеоЕрдоган призначив свого зятя на посаду міністра фінансів країни

У день інавгурації Ердоган оголосив новий склад Кабінету Міністрів. З 2015-го 40-річний зять президента Туреччини обіймав посаду міністра енергетики країни. Тепер стежитиме за державною казною держави.

Ердоган призначив свого зятя на посаду міністра фінансів країни

Вибір редакції