Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальна росіянка Бутіна припустила, що була б найгіршим у світі розвідником

Якщо б я була російським розвідником, ви б ніколи не зустріли мене в громадському місці, - зауважила вона.

Росіянка Марія Бутіна, яка визнала себе винною в участі у змові проти США, назвала безглуздими припущення про те, що в США вона нібито займалася розвіддіяльністю.

Про це пише журнал The New Republic.

"Якщо б я була російським розвідником, ви б ніколи не зустріли мене в громадському місці. Я маю на увазі, що я була б найнепомітною людиною на Землі (...) Якщо б я була розвідником, то була б найгіршим з усіх представників цієї професії", - заявила вона в інтерв'ю автору опублікованій журналом статті, журналісту Джеймсу Бэмфорду.

"Мій найкращий захист - це правда", - підкреслила росіянка.

ВідеоКого потягне за собою російська шпигунка Марія Бутіна – дивіться у ТСН.Тиждень

Російська шпигунка Марія Бутіна визнала свою провину в американському суді. І відверто заявила, що дійсно допомагала Кремлю впливати на політику Сполучених Штатів. 

Кого потягне за собою російська шпигунка Марія Бутіна – дивіться у ТСН.Тиждень

Нагадаємо, росіянку Марію Бутіну заарештували в липні 2018 року. Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США і російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику і проникнути в організації, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні і Нью-Йорку і намагалася розвивати відносини з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали комунікацій, щоб проникнути в національний орган прийняття рішень і щоб просунути порядку денного Російської Федерації".

13 грудня Бутіна на слуханнях визнала себе винною в участі у змові проти США. Вона сказала, що діяла "під керівництвом" російського офіційної особи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції