Скандальних Настю Рибку та Алекса Леслі, депортованих з Таїланду, затримали в аеропорту у Москві

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандальних Настю Рибку та Алекса Леслі, депортованих з Таїланду, затримали в аеропорту у Москві

Фото: Associated Press

Їх було затримано одразу після повернення до РФ.

Скандальних Настю Рибку (Анастасія Вашукевич) та Алекса Леслі (Олександра Кирилова), які були пов’язані зі скандалом навколо російського олігарха Олега Дерипаски, і яких було депортовано з Таїланду до Росії, затримали в аеропорту Шереметьєво (Москва). Стосовно них порушено кримінальну справу.

Про це у четвер, 17 січня, пише ТАСС.

"В аеропорту Шереметьєво затримані Алекс Леслі і Настя Рибка, депортовані з Таїланду за незаконне проведення на території королівства секс-тренінгу. Разом з ними затримали ще дві людини. Відносно них порушено кримінальну справу за статтею 240 КК РФ (Залучення до заняття проституцією)", - сказав співрозмовник видання.

Наразі їм загрожує до шести років позбавлення волі.

Нагадаємо, Настю Рибку та її "секс-тренера" Алекса Леслі затримали у Таїланді 26 лютого 2018 року через незаконну підприємницьку діяльність - участь в організованих Леслі секс-тренінгах. Сама Рибка вважає, що її затримання ініціювала російська влада і її життю загрожує небезпека. Вона також зверталася до влади США з проханням про політичний притулок.

Про Настю Рибку стало відомо широким масам після того, як опозиційний політик Олексій Навальний опублікував розслідування, в якому розповідалося про відпочинок олігарха Дерипаски на своїй яхті з віце-прем'єром Сергієм Приходьком в оточенні ескорт-моделей. Про це стало відомо з соцмережі однієї з дівчат з екскорта - Анастасії Вашукевич (Насті Рибки).

Як залякали секс-провокаторку Настю Рибку

Як залякали секс-провокаторку Настю Рибку

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація