Скандальних Настю Рибку та Алекса Леслі, депортованих з Таїланду, затримали в аеропорту у Москві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Їх було затримано одразу після повернення до РФ.

Скандальних Настю Рибку (Анастасія Вашукевич) та Алекса Леслі (Олександра Кирилова), які були пов’язані зі скандалом навколо російського олігарха Олега Дерипаски, і яких було депортовано з Таїланду до Росії, затримали в аеропорту Шереметьєво (Москва). Стосовно них порушено кримінальну справу.

Про це у четвер, 17 січня, пише ТАСС.

"В аеропорту Шереметьєво затримані Алекс Леслі і Настя Рибка, депортовані з Таїланду за незаконне проведення на території королівства секс-тренінгу. Разом з ними затримали ще дві людини. Відносно них порушено кримінальну справу за статтею 240 КК РФ (Залучення до заняття проституцією)", - сказав співрозмовник видання.

Наразі їм загрожує до шести років позбавлення волі.

Нагадаємо, Настю Рибку та її "секс-тренера" Алекса Леслі затримали у Таїланді 26 лютого 2018 року через незаконну підприємницьку діяльність - участь в організованих Леслі секс-тренінгах. Сама Рибка вважає, що її затримання ініціювала російська влада і її життю загрожує небезпека. Вона також зверталася до влади США з проханням про політичний притулок.

Про Настю Рибку стало відомо широким масам після того, як опозиційний політик Олексій Навальний опублікував розслідування, в якому розповідалося про відпочинок олігарха Дерипаски на своїй яхті з віце-прем'єром Сергієм Приходьком в оточенні ескорт-моделей. Про це стало відомо з соцмережі однієї з дівчат з екскорта - Анастасії Вашукевич (Насті Рибки).

ВідеоЯк залякали секс-провокаторку Настю Рибку

Настя Рибка, скандальна спокусниця російських олігархів та політиків вже шостий місяць сидить у тайландській тюрмі. Дівчина востаннє потрапляла в об’єктиви камер двадцять восьмого лютого. Тоді її перевозили вже у третю тюрму, що у Бангкозі. Тоді вона записує провокативне відеозвернення до Путіна. Саме після відеозвернення Настя більше не виходила на зв’язок. 

Як залякали секс-провокаторку Настю Рибку

Залиште свій коментар

Вибір редакції