Скандальних Настю Рибку та Алекса Леслі депортували з Таїланду до Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Суд засудив їх до умовних термінів.

Скандальних Настю Рибку (Анастасія Вашукевич) та Алекса Леслі (Олександра Кирилова), які були пов’язані зі скандалом навколо російського олігарха Олега Дерипаски, депортували з Таїланду до Росії.

Про це розповіли ТАСС у посольстві РФ у Таїланді.

"Семеро людей, зокрема і Анастасія Вашукевич та Олександр Кирилов, були депортовані з Таїланду регулярним рейсом, який вилетів до Москви", - зазначили в посольстві.

Водночас там зазначили, що Настя Рибка (Вашукевич) має білоруське громадянство, а тому після прильоту її відправлять до Мінська.

Нагадаємо, Настю Рибку та її "секс-тренера" Алекса Леслі затримали у Таїланді 26 лютого через незаконну підприємницьку діяльність - участь в організованих Леслі секс-тренінгах. Сама Рибка вважає, що її затримання ініціювала російська влада і її життю загрожує небезпека. Вона також зверталася до влади США з проханням про політичний притулок.

Про Настю Рибку стало відомо широким масам після того, як опозиційний політик Олексій Навальний опублікував розслідування, в якому розповідалося про відпочинок олігарха Дерипаски на своїй яхті з віце-прем'єром Сергієм Приходьком в оточенні ескорт-моделей. Про це стало відомо з соцмережі однієї з дівчат з екскорта - Анастасії Вашукевич (Насті Рибки).

ВідеоОлег Дерипаска відсудив у Насті Рибки та її сутенера мільйон рублів

Судді визнали дівчину винною в оприлюдненні інформації про особисте життя Дерипаски без його відома. Рибка розповіла подробиці своїх стосунків з олігархом, подорожей на його яхті та про гостей російського бізнесмена. Завдяки цьому вдалося пов’язати Дерипаску з політконсультантом Полом Манафортом та довести кремлівський вплив на американські вибори.

Олег Дерипаска відсудив у Насті Рибки та її сутенера мільйон рублів

Залиште свій коментар

Вибір редакції