Скандальний запис

У Грузії розповсюдили скандальний запис телефонної розмови, що відбулася нібито між Іраклієм Окруашвілі і Бачо Ахалая.

Департамент з виконання покарань МВС Грузії у вівторок розповсюдив запис телефонної розмови, що відбулася нібито між Іраклієм Окруашвілі і керівником цього департаменту Бачо Ахалая, повідомляє агенція „Новости-Грузия” з посиланням на тбіліську телекомпанію "Руставі-2". 

Ця телекомпанія передала в ефірі уривок телефонної розмови, де чути голос, схожий на голос Окруашвілі: "Скажи Міші (президентові Саакашвілі): хай відправить у відставку уряд, призначить мене прем`єр-міністром - і я розпущу мітинг".
 
За повідомленням прес-служби департаменту грузинського Мінюсту, запис зроблений 3 листопада, і екс-міністр оборони Грузії Окруашвілі, який перебуває під слідством за звинуваченням у корупції, сам подзвонив Ахалая. 

Запис розмови розповсюдили і інші грузинські телеканали. Голова комітету з оборони і безпеки парламенту Грузії Гіві Таргамадзе вже заявив журналістам, що "те, що говорить Окруашвілі, обурює". 

У свою чергу Іраклій Окруашвілі заявляє, що не розмовляв по телефону з керівником департаменту МВС Грузії з виконання покарань Бачо Ахалая щодо політичної ситуації в Грузії.

Як заявив Окруашвілі з Мюнхена в ефірі телекомпанії "Імеді", він не просив Ахалая передати президентові Грузії Михайлу Саакашвілі пропозицію розпустити мітинг опозиції в обмін на призначення його прем'єр-міністром.

"Я вперше дізнався зараз від вас про цю розмову і прослуховував запис розмови по телефону. Мені складно сказати, це мій голос чи ні. Можливо, це справді мій голос, тоді запис змонтований, а може це взагалі не мій голос, тоді це просто фальшивка", - сказав Окруашвілі.

Колишній соратник президента Грузії, який у вересні цього року оголосив про створення опозиційної партії, Окруашвілі напередодні увечері виступив у ефірі тбіліської телекомпанії “Імеді”. 

Він, зокрема, сказав, що підтверджує всі звинувачення, висловлені ним на початку вересня на адресу вищого керівництва країни і заявив, що після арешту був вимушений відмовитися від своїх звинувачень під тиском.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: