Блогер, який розповів Путіну про "п..ць" в країні, виявився підсадною качкою

ЖЖ-юзер top-lap, що став відомим завдяки посту про ринду, виявився підставною особою. На просторах Інтернету відкопали компромат на Олександра Почкіна.

уряд росії
uao.dsmp.mos.ru
В Інтернеті відкопали компромат на блогера
У російській блогосфері піддали сумнівам справжність блогера Top Lap, котрому відповів прем'єр Росії Володимир Путін. Дописувачів зацікавило, з яких пір Путін почав відповідати блогерам.Зокрема, як пише у своєму ЖЖ блогер capitalfire: "Виявляється, наш Top Lap працює в уряді Москви, в Управлінні Департаменту сімейної та молодіжної політики! Ось така у нас політика!". У пості зазначається, що блог Top Lap створений лише 25 липня цього року, акаунт платний (!) і немає жодного взаємного френда.

"Тепер зрозуміло, звідки у цієї ринди ноги ростуть: передвиборча кампанія в самому розпалі. Пожежі тушимо, пляжі відбудовуємо, ринди роздаємо ...", - пише він.

Інший користувач ЖЖ ihistorian написав цілу схему під назвою "Як створюються новини".

"Перший пост (Top Lap - ред.) написав у цей же день (25 липня, у день створення журналу - ред.). Пост про політику з різкою критикою. До 1 серпня 8.49 отримав три коментарі: від старого блогера, який абсолютно випадково прогулювався новими блогами, а також від блогера, який любить писати про Росію алкоголіків і т.п", - пише він.

Далі йдеться: "Блогера ніхто не гвалтував, але він місцем свого перебування вибрав Тель-Авів, а аватарки - масонський символ. Хоча мовою собі вибрав матірну російську. 26 липня - два гострих політичних пости і два комменти до години X. 27 липня - черговий гострополітичний пост про "російський народ", нуль коментів".

"1 серпня - два пости. Перший до години X отримує нуль коментів. Другий ... стає відомий на всю країну: "Поверніть мені б ... ь мою ринди, суки, і заберіть свій телефон на ... й", - резюмує блогер.

Потім на сайті "Эхо Москвы" з'явилося звернення top_lap. Отримавши повідомлення, редакція радіостанції переправила через сайт уряду текст прем'єру, який особисто відреагував на послання, взявшись за перо.

"Я повинен повірити, що даний блогер з'явився абсолютно випадково?" - запитує блогер.

Нагадаємо, користувач Top Lap він же Почкін Олександр, як з'ясувало видання "Комсомольська правда", став відомим завдяки своєму блогу, зокрема, критичному запису про дії російського уряду щодо пожеж. Зокрема, він наголошував, що нововведення російської влади простому народу не потрібні і вимагав від влади повернути ринду.

Читайте також:

Блогера, який розповів Путіну про "п..ць" в країні, звинуватили в наклепі

У селі блогера після нецензурного листа Путіну повісили ринду

Російський блогер пояснив Путіну, що "в країні: пи***ць", і отримав відповідь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: