Скандальний глава МВС Італії звинуватив Україну в розпаленні "релігійної війни"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цю заяву він зробив, перебуваючи в Росії.

Скандальний очільник МВС Італії та лідер ультраправої партії "Ліга" Маттео Сальвіні заявив, що Україна розпалює "релігійну війну".

Про це він заявив у Росії, коментуючи рішення Константинополя щодо відділення Української православної церкви від Московського патріархату, передає Der Standard.

Він пригрозив, що релігійні війни завжди закінчуються погано. "Якщо політичне керівництво намагається підпорядкувати церкву, це не несе нічого доброго", - сказав італійський політик.

Раніше Сальвіні заявив, що Італія не буде підтримувати продовження економічних санкцій проти Росії ще на шість місяців. "Зрозуміло, що немає ніякого сенсу в тому, що вони є", - заявив він.

Також Сальвіні казав, що вважає Крим законно анексованим Росією, а Революцію Гідності в Україні назвав "фейковою" і "профінансованою". Він також додав, що його партія "Ліга", яка має зв'язки з "Єдиною Росією", начебто не отримала жодних коштів від Росії на просування своєї політсили.

Відео Лобісти Росії у ПАРЄ програли: санкції будуть збережені щонайменше до наступного року

Українська перемога у Страсбурзі - у битві кремлівських грошей та європейських принципів нині перемогли принципи. Парламентська Асамблея Ради Європи не стала змінювати правила організації на догоду Росії. 

Лобісти Росії у ПАРЄ програли: санкції будуть збережені щонайменше до наступного року

Залиште свій коментар

Вибір редакції