Скандальний ресурс WikiLeaks позбавили хостингу

Ресурс WikiLeaks, який оприлюднив цього тижня 250 тисяч "закритих" документів, позбавили хостингу в США.

Компанія Amazon.com припинила надавати послуги хостингу інтернет-ресурсу WikiLeaks, який оприлюднив цього тижня 250 тисяч "закритих" документів з листування американських дипломатів.

Таке рішення компанія ухвалила з огляду на відповідний запит від голови Комітету Сенату США з національної безпеки Джозефа Лібермана, після того, як стало відомо, що WikiLeaks перевів свою базу даних на сервери американської компанії.

WikiLeaks вже підтвердив повідомлення про відмову компанією Amazon.com продовжити надавати хостинг.

Сайт був недоступний протягом кількох годин, поки знову не "переїхав" на свій попередній сервер у Швеції, від якого власники WikiLeaks мусили раніше відмовитися через масивні хакерські атаки.

Як заявили представники WikiLeaks у своєму блозі коротких повідомлень Twitter, тепер база даних сайту буде переведена на сервери в Європі.

"Сервери WikiLeaks на Amazon відключені. І це свобода слова у вільній країні! Чудово! Тепер ми витратимо гроші, щоб найняти людей в Європі", - заявили в WikiLeaks.

Як відомо, WikiLeaks, разом з іншим, публікував документи, в яких ішлося й про Україну, зокрема, повідомлялося, що президент Мєдвєдєв особисто вимагав у лідерів інших країн не визнавати Голодомор геноцидом українців.

Читайте також:

WikiLeaks: Росію назвали "мафіозною державою"

Wikileaks: Росія незадоволена зближенням України й Ізраїлю

МЗС Росії дорікнув США в порушенні головного правила дипломатії

ПР: Голодомор назвали геноцидом українців, щоб звинуватити Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: