Скандальний сайт WikiLeaks припинив працювати

Ресурс WikiLeaks був позбавлений доменного імені через масовані DDOS-атаки. Сторінка недоступна для користавачів.

Сайт Wikileaks.org, скандально відомий публікацією секретних документів Пентагону і Державного департаменту США, припинив працювати.

З ранку 3 грудня сайт недоступний для користувачів. Як з'ясувалося, WikiLeaks був позбавлений доменного імені провайдером EveryDNS.net через DDOS-атаки.

У мікроблозі Wikileaks на Twitter вночі з'явилося повідомлення: "Домен wikileaks.org убитий американським сервісом everydns.net через масовані атаки на нього. Підтримайте нас".

Зі свого боку, компанія-провайдер (сервіс EveryDNS надає користувачам безкоштовні DNS-адреси - для визначення адреси сайту в Інтернеті за його назвою) пояснила, що надання послуг wikileaks.org було перервано у відповідності з правилами сервісу.

"Сайт Wikileaks.org піддався численним DDoS (розподіленим атакам), які можуть зараз і в майбутньому завдати шкоди стабільності сервісу EveryDNS.net, який забезпечує доступ до більш ніж 500 000 сайтів. Таким чином Wikileaks.org порушив пункти угоди про правомірне використання, за якими жоден користувач сервісу не повинен перешкоджати рівноправному доступу до сервісу всіх інших користувачів", - йдеться в повідомленні.

EveryDNS поклав провину за те, що трапилося, на сайт Wikileaks, який, як з'ясувалося, не використовував (хоча міг би) альтернативні сервіси DNS.

Читайте також:

WikiLeaks: Путін особисто віддав наказ убити Литвиненка

Скандальний ресурс WikiLeaks позбавили хостингу

Засновник WikiLeaks дав інтерв'ю Time: Клінтон має піти у відставку

WikiLeaks опублікував секретну переписку дипломатів США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: