Скандальний сайт WikiLeaks знову атакований хакерами

Сайт WikiLeaks, який останнім часом опублікував секретні документи про різні країни світу, знову був атакований хакерами.

Сайт WikiLeaks, що спеціалізується на публікації витоків інформації, 30 листопада був знову атакований хакерами. Як повідомляється в мікроблозі творців сайту, мова йде про DDoS-атаку. Між тим, на момент написання даної замітки головна сторінка сайту відкривається в нормальному режимі, але розміщені на ній посилання не працюють.

Попередня атака на WikiLeaks була здійснена 28 листопада, за кілька годин до публікації листування американських дипломатів і співробітників Держдепу. На наступний день відповідальність за перерву в роботі сайту взяв на себе хакер, відомий під псевдонімом The Jester і називає себе "хактивістом добра" (Hacktivist for good).

Хакер пояснив свої дії тим, що розміщені на сайті документи становили небезпеку для "життів солдат" і ставили під загрозу міжнародні відносини. Також у своєму мікроблозі він зазначив, що на місці джерел WikiLeaks відчував би себе незатишно, оскільки творці не можуть захистити навіть власний сайт. Раніше WikiLeaks опублікував архіви документів про військові кампанії в Іраку і Афганістані.

За словами творця WikiLeaks Джуліана Ассанжа, наступною метою публікацій стане якийсь великий американський банк. Інформація про пристрій фінансової установи буде опублікована на початку 2011 року.

Читайте також:

WikiLeaks: Китай підтримує об'єднання двох Корей

Wikileaks: Росія шантажувала інші країни, щоб не визнавали Голодомор

Wikileaks: Луценку наказували заарештувати соратників Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: