Трамп створить спецзагони для виселення мільйонів мігрантів із США

Кандидат у президенти США озвучив нові жорсткі пункти своєї програми стосовно нелегальних мігрантів.

Республіканець-мільярдер Дональд Трамп під час виступу у прикордонному до Мексики штаті Аризона пообіцяв у разі свого обрання депортувати зі США усіх, хто незаконно перебуває на території країни.

Про це повідомляє "Euronews".

Трамп наголосив, що не допустить жодних міграційних амністій і нелегальні мігранти ніколи не зможуть отримати дозвіл на проживання чи громадянство. Єдиний шлях для них – повернутися до своїх країн і потім звернутися за візою.

"Я створю спецзагони із депортації, які займатимуться виключно виявленням та терміновим усуненням найнебезпечніших злочинців та нелегальних мігрантів, які уникали правосуддя, на кшталт того, як уникла правосуддя Гілларі Клінтон", - додав він.

Під час свого візиту до Аризони Трамп вивів на сцену родини людей, які стали жертвами злочинів, скоєних нелегалами.

У цій промові Трамп виголосив чимало деталей своєї жорсткої імміграційної програми, хоча раніше деякі аналітики твердили, що він схиляється до пом‘якшення позицій у цьому питанні.

У разі обрання Трампа президентом така політика стосуватиметься близько 11 млн людей, які нелегально живуть у США.

Нагадаємо, нещодавно Трамп обговорив з президентом Мексики ідею побудови стіни між двома країнами. Американська влада з 1991 року будує на кордоні з Мексикою металеву стіну проти нелегальних мігрантів і контрабандистів.

ВідеоСфотографуватись із оголеним Дональдом Трампом змогли виборці декількох міст США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: