Скандальний вантаж: Берлін вимагає у Siemens пояснень щодо постачання газових турбін в окупований Крим

Компанії самі повинні перевіряти, чи потрапляє їхня корпоративна діяльність під санкційний режим.

Уряд Німеччини уважно вивчає питання про те, як дві газові турбіни Siemens опинилися в Криму, що перебувають під дією європейських санкцій, і зажадали у компанії негайно пояснити ситуацію.

Про це пише представник німецького уряду Штеффен Зайберт, - пише Reuters.

"Компанії самі повинні перевіряти, чи потрапляє їхня корпоративна діяльність під санкційний режим", - сказав він, додавши, що ситуація незвичайна і що з часом стане зрозуміло, які її наслідки.

ВідеоReuters показав скандальні турбіни Siemens у Криму

Нагадаємо, що німецький концерн Siemens подав в арбітражний суд Москви позов проти російської держкомпанії Технопромекспорт, яка будує електростанції в Криму, вимагаючи повернути газові турбіни, які були поставлені в обхід санкцій на анексований РФ півострів.

Нагадаємо, на початку липня Reuters повідомило, що Росія ввезла турбіни для електроенергії німецької компанії Siemens в окупований Крим, незважаючи на європейські санкції.

У німецької компанії на цю інформацію відповіли так: "У нас немає переконливих доказів можливої доставки наших турбін в Крим. Однак ми серйозно ставимося до подібних чуток і створили спеціальну групу, яка розпочне перевіряти факти".

Залиште свій коментар