Скандальний засновник МММ Мавроді пообіцяв роздати свої і чужі борги

Мавроді сподівається "при нормальному ході подій" повністю розрахуватися "за всіма боргами (і своїми, і чужими, і державними)" до кінця 2011 року.

Засновник славнозвісної фінансової піраміди МММ Сергій Мавроді заявив, що зможе відшкодувати збитки обдуреним вкладникам, а також розрахуватися з тими, хто постраждав і від інших фінансових пірамід.

Про це Мавроді написав у своєму блозі "Ми можемо багато чого-2011". За його словами, перереєстрація в "МММ-2011" учасникам "МММ-94" необхідна, для того щоб він зміг оцінити обсяги виплат. В обмін на реєстрацію Мавроді також пообіцяв виплату компенсацій постраждалим учасникам будь-яких фінансових пірамід, в тому числі "Хопер-інвесту", "Властіліни", РДС, а також обдуреним пайовикам і тим громадянам, хто має заморожені "дореформені" внески в Ощадбанку.

Мавроді підкреслив, що "при нормальному ході подій" він сподівається повністю розрахуватися "за всіма боргами (і своїми, і чужими, і державними)" до кінця 2011 року.

На так давно Мавроді заявив, що має намір побудувати нову фінансову піраміду і пообіцяв її учасникам прибуток до 30% на місяць.

"Я хочу влаштувати фінансовий апокаліпсис, і я його влаштую ... Це буде скрізь. І в Штатах - у мене вже надходять пропозиції, до речі, з усіх країн: зі Штатів, з Індії -" допоможіть індійському народу ", я кажу цілком серйозно , з Ізраїлю ... Ця система буде скрізь. Це ж Інтернет, меж немає", - пообіцяв Мавроді.

Раніше повідомлялося, що судовим приставам не вдалося знайти серйозних активів Сергія Мавроді, який досі заборгував вкладникам створеної ним фінансової "піраміди" 1994-го року. На початку лютого оцінювали загальну суму заборгованості шахрая перед жертвами МММ майже у п'ять мільярдів рублів.

Читайте також:

Українці уже "клюнули" на нову піраміду МММ-2011

Мавроді: мені по фігу, фінансові піраміди законом не заборонені

Мавроді похвалився, що на його нову піраміду вже повелися тисячі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: