Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальному депутату Держдуми РФ Слуцькому дали хабар у вигляді розкішного пентхауса - ФБК

Вартість квартири становить близько 400 млн рублів.

У депутата Держдуми РФ Леоніда Слуцького з ЛДПР, якого звинувачували у сексуальних домаганнях до журналісток, знайшли розкішний триповерховий пентхаус.

Про це йдеться в розслідуванні Фонду боротьби з корупцією, яким керує опозиціонер Олексій Навальний.

2017 року забудовник Сергій Полонський заявив, що дав Слуцькому хабар пентхаусом в ЖК "Кутузовська рів'єра" у Москві. Як з'ясував ФБК у Росреєстрі, пентхаус у Слуцького дійсно є — тільки він записаний на дружину Лідію Лискову, яка, судячи з декларації, живе на допомогу з безробіття.

Метраж пентхауса Лідії Лискової — 561,7 квадратних метра. У декларації Слуцького про доходи зазначено, що його дружина володіє нежитловим приміщенням такою ж площею.

За даними ФБК, пентхаус коштує "щонайменше" 400 мільйонів рублів. Щоб Слуцький зміг офіційно заробити на таку квартиру, йому знадобилося б 100 років.

Нагадаємо, три російські журналістки звинуватили в сексуальних домаганнях депутата Держдуми від ЛДПР і главу комітету з міжнародних справ Леоніда Слуцького.  Одна з них розповіла, що Слуцький чіплявся до неї у 2017 році у своєму кабінеті, коли вона зайшла до нього, щоб поставити запитання з міжнародного порядку дня.  Ще одна журналістка, яка працює в російському парламенті, також розповіла про сексуальні домагання з боку депутата з партії Володимира Жириновського. За її словами, вона не стала надавати цьому випадку розголосу через страх втратити можливість працювати в парламенті. Третя журналістка, продюсер одного з телеканалів, розповіла, що Леонід Слуцький намагався поцілувати її в губи і помацати за сідниці. 

Кілька російських ЗМІ в різних формах припиняють співпрацю з Держдумою РФ. Таке рішення вони ухвалили після того, як комісія з етики не знайшла "поведінкових порушень" з боку депутата з ЛДПР Леоніда Слуцького.

ВідеоДепутата Держдуми від партії Жириновського звинуватили у домаганні

Леоніда Слуцького одразу кілька журналісток звинуватили у непристойній поведінці. Кореспондентка BBC, редакторка телеканалу RTVi та продюсерка телеканалу "Дождь" розповіли, що парламентар домагався їх. Звинувачення на свою адресу Слуцький відкидає.

Депутата Держдуми від партії Жириновського звинуватили у домаганні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції