Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальну львівську "журналістку", підозрювану у держзраді України, видворили з РФ

Депортувати її вирішили в середині грудня.

Із Росії видворили скандальну львівську "журналістку", яка на російських телеканалах з ненавистю і за відсутності аргументації негативно висловлювалася про Україну, її владу і Революцію Гідності. 

Про це повідомив головний редактор PolitRussia Руслан Осташко у Facebook.

За його словами, Бойко посадили до поїзда, який прямував в бік Харкова, а псевдожурналістка начебто сама погодилася на виїзд. Їй обіцяли, що доправлять до окупованого Донецька, попередньо висадивши у Бєлгороді. 

"Олену вивели з поїзда і силою посадили до оливкового "Рено" державного номеру О663ХЕ 31. Везуть в бік пункту пропуску Гоптівка. Звідти пряма дорога тільки до Харкова", - пише згодом Осташко.

Пізніше він повідомив, що до Бойко допускали адвокатів, вони вивчали документи про видворення, але так звану журналістку все ж видворили з території Росії. За останніми повідомленнями Осташка, Бойко перебуває на нейтральній території, проте шлях їй тільки до Харкова.

13 грудня повідомлялося, що з Росії вирішили депортувати скандальну українську "журналістку" Олену Бойко, яка порушила правил перебування на території РФ. Бойко відома регулярною участю у прокремлівських програмах на російському телебаченні, в яких вона критикує українську владу і з ненавистю говорить про саму Україну. На Батьківщині жінка є підозрюваною за статтями "Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України" і "Державна зрада". Також Бойко закидають співпрацю з бойовиками на Донбасі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції