Сканери для шкіри і 3D-маски для обличчя: у США здивували новинками індустрії косметики і краси

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розробки привезли до Лас-Вегаса, а вже незабаром вони стануть реальність повсякденного життя.

На виставці в Лас-Вегасі показали новітні технології, що допомагають зберегти вроду. Ще з десяток років тому ці винаходи були би фантастикою, але нині їх уже готуються прийняти полиці магазинів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Різні винаходи, засновані на останніх досягненнях науки, об’єднує індивідуальний підхід до клієнтів. Наприклад, сканер для шкіри голови може визначити проблеми конкретної людини і порадити, як подолати їх – завдяки комбінації ультрафіолету, білого та поляризованого світла, він зчитує дані, а потім передає їх на комп’ютер. "Є багато невидимих речей, які можуть відбуватися на шкірі голови, і з часом викликати проблеми – напрклад, надлишок жиру чи бактерії. Ми робимо ці проблеми наочними за допомогою провідної технології обробки зображень", - каже науковець P&G Haircare Роланда Вілкерсон.

ВідеоВ Лас-Вегасі на виставці показали новітні технології, що допомагають зберегти вроду

Індивідуально розроблена маска для обличчя, принтер, що приховує недоліки шкіри, та розумний давач, що аналізує її зволоженість. Як саме винахідники можуть змінити індустрію краси – далі у сюжеті.

В Лас-Вегасі на виставці показали новітні технології, що допомагають зберегти вроду

Одна з компаній пропонує створити за допомогою 3D-технологій маску, яка підходить тільки для конкретного обличчя клієнта. Розумний сканер фотографує обличчя, додаток проаналізує дані та порадить, який догляд потрібен кожній із зон. Потім компанія на 3D-принтері надрукує маску, просякнуту необхідними речовинами в потрібних місцях. Продаватимуть таку новинку вже восени.

Дослідити рівень зволоження шкіри вже скоро можна буде не під час дорогого і тривалого тесту, а з представленим на виставці сенсором, який уже за 15 хвилин озвучить результат. Інший виробник пропонує недоліки шкіри замаскувати за допомогою диво-принтера. "Пристрій сканує шкіру, миттєво визначає місце гіпер-пігментації та використовує струменевий принтер, щоби точно й одразу усунути ознаки цієї недосконалості", - каже представник Procter & Gamble Томас Рейб. Винахід розбризкує суміш мінеральних пігментів, які висвітлюють недоліки і з часом ті можуть навіть зникнути.

Новітні розробки, представлені в Лас-Вегасі, підтримують основні гравці косметичної індустрії, бо сучасні технології нині допомагають їм випередити конкурентів. А позмагатися компаніям є за що – вже нині людство витрачає на косметику понад півтрильйона доларів на рік.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції