Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скасування роумінгу у ЄС: як зекономити і не натрапити на "підводні камені"

Необхідно ретельно перевіряти контракт мобільного оператора.

Відсьогодні в країнах Євросоюзу можна дешевше дзвонити, відправляти SMS і виходити в Інтернет – набуло сили скасування оплати за роумінг, йдеться у ТСН.16:45.

Європейці тішаться змінам, адже дорога оплата за роумінг дратувала. Доходило до серйозних проблем, коли у відпустці дитина могла подивитися в інтернеті кіно, а батьків удома чекав рахунок на багато сотень євро. Втім є й підводні камені.

"Це прекрасно, що від роумінгу відмовилися, це була така дурниця! Зараз тільки треба переконатися, що інші країни не зловживатимуть новими правилами. Наприклад, що не будуть їздити в одні країни і купувати там дешевші тарифи, а потім постійно використовувати їх в дорожчих країнах", - каже житель Німеччини Антон Дрегерт.

ВідеоВідміна роумінгу: на що варто звернути увагу, купуючи SIM-карти в Європі

Українці, які подорожуватимуть в ЄС, можуть заощаджувати на розмовах, купуючи місцеві SIM-карти. Однак треба дуже уважно читати контракт. Деякі компанії продають "сімки" для використання тільки в одній країні.

Тобто, якщо ви купите дешеву карту передплаченого зв'язку в Польщі, це не означає, що вона працюватиме в Німеччині. Тому необхідно запитати, чи працюватиме SIM-карта в країні вашого призначення.

Також є обмеження обсягу інтернету. Наприклад, якщо знову ж у Польщі купили SIM-карту зі 100 гігабайтами Інтернету і поїхали до Німеччини. Дуже вірогідно, що за кордоном ви зможете використати тільки частину куплених гігабайтів. Тому необхідно уточнити – скільки інтернету ви зможете використати в країні призначення.

Кореспондент ТСН Наталка Фібріґ

Залиште свій коментар

Вибір редакції