Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На цьогорічній фієсті постраждали п'ятеро людей. 

В іспанському місті Памплона під час традиційного забігу з биками на фієсті Сан-Фермін постраждали п'ятеро осіб.

Про це повідомляє The Independent із посиланням на місцеві владу.

29- та 34-річний мешканці Валенсії потрапили на роги биків на одному із провулків, який веде до арени для кориди. Вони наразі перебувають у важкому стані. Більш детальної інформації поки не повідомляють.

Ще троє чоловіків із Мурсії, Мадриду та Валенсії отримали черепно-мозкові травми. Один із них усе ще перебуває під наглядом лікарів, двоє інших – у задовільному стані.

У цьогорічному забігу взяли участь більше тисячі людей, які за 2,5 хвили пробігли відстань у 850 метрів.

Пробіги з биками є частиною традиційних літніх фестивалів, які відбуваються у багатьох містах Іспанії. Дев'ятиденна фієста Сан-Фермін стала всесвітньовідома завдяки роману Ергенста Гемінгуея "І сходить сонце" ("Фієста") і тепер приваблює тисячі туристів.

Нагадаємо, що в Іспанії під час виступу бик убив матадора вперше. Смертельних випадків кориди Іспанія не знала вже більше тридцяти років, з тих пір як в 1985 році під час виступу загинув матадор Хосе Куберо, що виступав під псевдонімом Їйо. Виступ Віктор Барріо відбувалося в іспанському місті Теруель і транслювалося по місцевому телебаченню в прямому ефірі. На записі видно, як бик підкидає 29-річного матадора в повітря, а потім пронизує рогами праву сторону його грудної клітини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції