Скажені вампіри покусали 3,5 тисячі перуанців: є жертви

Уже п'ятеро перуанських дітей померли від інфекції, винуватцями якої є вампіри, які стають все агресивнішими.

Кількість перуанців, які зазнали нападу заражених сказом вампірів, досягла 3500 людей. У середині серпня повідомлялося про 500 випадків нападу; четверо з покусаних дітей померли від інфекції. До теперішнього часу жертвою сказу стала ще одна дитина.

Вампіри, або вампірові кажани харчуються, прокушуючи шкіру і злизуючи кров. Зазвичай джерелом їхнього харчування є великі дикі тварини або домашня худоба, однак в окремих випадках, особливо при нестачі їжі, ці летючі миші можуть нападати на людей.

Передбачається, що частіші атаки останнім часом пов'язані з аномально низькою для цієї пори року температурою повітря. Також звучали думки, що вони відбуваються через вирубку амазонських лісів і скорочення природних джерел прожитку.

Всі напади вампірів на перуанців цього року відбулися у віддаленому регіоні Амасонас біля кордону з Еквадором. Практично всі покусані належать до корінних племен Авахун і Вампіс.

Осередок епідемії важкодоступний через гори і сельви, що утруднює доставку медикаментів. Крім того - багато індіанців відмовляються від вакцинації, що сприяє збільшенню масштабів епідемії.

Читайте також:

У Перу зафіксовано спалах сказу у кажанів-вампірів: є жертви

У Перу розпочалася епідемія чуми

У Перу оголошено надзвичайний стан через морози

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: