Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скільки заробляє, з ким близький і що приховує: факти про майбутнього прем’єра Грузії

Населення країни дуже мало знає про політика.

Керівна партія країни "Грузинська мрія" представила на пост прем'єр-міністра кандидатуру міністра фінансів Мамука Бахтадзе.

Відомості про політика зібрали Новости-Грузия.

Хоче навчити грузинів не влазити в борги

За словами видання, Бахтадзе зарекомендував себе як міністр, який хоче навчити грузинів жити за коштами і не влазити в борги. Одна з його останніх ініціатив - обмеження на діяльність ломбардів, зокрема населенню хочуть заборонити закладати нерухомість і автомобілі.

Дехто критикує цю ініціативу, бо це може спричинити появу "чорного ринку" ломбардів і змусить кредиторів і позичальників з'ясовувати стосунки у кримінальних розборках.

Нібито близький з лідером керівної партії Грузії

За даними ЗМІ, Мамуку Бахтадзе дружить з Утой Іванівшілі - старшим сином мільярдера Бідзіна Іванішвілі (очільник керівної партії Грузії. – ред.), хоча сам Бахтадзе заперечує це.

Окрім цього, ходять чутки, що у Бахтадзе романтичні стосунки з дочкою Бідзіна Іванішвілі, Гванца. Також і сам лідер лідер керівної партії висловлював своє гарне ставлення до Бахтадзе.

Популяризує себе через соцмережі

Бахтадзе став міністром півроку тому, у листопаді 2017 року, проте населення країни не дуже багато знає про нього. Так, згідно з останніми дослідженнями NDI, 43% опитаних сказали, що не знають, хто такий Мамука Бахтадзе. В опитуванні IRI ця цифра ще вища - 55% опитаних ніколи про нього не чули.

Разом з тим, Мамука Бахтадзе активно веде сторінки в соціальних мережах. Так, реклама його акаунтів постійно зустрічається грузинським користувачам. Журналісти вважають, що Бахтадзе користується послугами особистого фотографа - пози на його фотографіях далекі від безпосередніх.

Мав офіційну мільйонну зарплату

Бахтадзе чотири роки поспіль обіймав посаду генерального директора залізниці, яка є однію з найбільш високооплачуваних в держструктурі.

Тоді його щорічний дохід становив понад 1 мільйон ларі (близько 410 тисяч доларів). Після того, як він обійняв посаду міністра, його зарплата зменшилась втричі.

Фінансував партію Саакашвілі "Єдиний національний рух"

2012 року під час парламентських виборів ім'я Бахтадзе було зафіксовано в списках тих, хто виділяв гроші для фінансування керівної тоді партії "Єдиний національний рух".

Приховує колишню роботу

Як зазначається, у біографії Бахтадзе не згадують роботу в будівельній компанії "Центр Пойнт", одним з керівників якої він був від 2008 до 2012 року. На цю посаду його призначила одна з власниць компанії Майя Рчеулішвілі, яка від 2016 перебуває під арештом через розтрату коштів, отриманих від учасників будівельних товариств.

Бахтедзе пішов у складний для компанії період, коли тисячі сімей звернулися до суду і звинуватили компанію в нецільовій розтраті сотень мільйонів доларів.

Нагадаємо, тисячі грузинів вийшли на масові антиурядові протести з вимогою покарати вбивць 16-річного Давида Саралідзе після того, як суд не зміг визначити винуватих у загибелі підлітка. Розгніваний батько юнака очолив протест у центрі Тбілісі. Головний прокурор країни одразу оголосив про свою відставку, але пообіцяв оскаржити судове рішення. Демонстранти ж почали вимагати відставки прем'єра і домоглись її.

ВідеоТисячі активістів у Грузії вимагають покарати вбивць 16-річного Давида Саралідзе

Через смерть двох підлітків грузини вимагають відставки прем'єра. Покарати вбивць підлітка - з такою вимогою тисячі грузинів вийшли на масові антиурядові протести. Суд так і не зміг встановити, хто винен у загибелі 16-річного Давида Саралідзе. Розгніваний батько юнака очолив протест. 

Тисячі активістів у Грузії вимагають покарати вбивць 16-річного Давида Саралідзе

Залиште свій коментар

Вибір редакції