Скинутий президент Киргизії Бакієв надіслав заяву про відставку факсом

Курманкбек Бакієв пішов у відставку після телефонної розмови з Путіним, а свою заяву надіслав тимчасовому уряду Киргизії факсом.

Курманкбек Бакієв надіслав тимчасовому уряду Киргизії заяву про свою відставку з посади президента факсом з Казахстану в ніч на п'ятницю.

"Усвідомлюючи свою відповідальність перед народом Киргизії, збереженням цілісності країни і відповідно до конституції я подаю у відставку", - написав Бакієв розмашистим почерком на двох листочках.

Заява написана російською мовою. У вихідних даних факсограми - телефонний код Казахстану.

Нагадаємо, Бакієв оголосив про свою відставку і відлетів до Казахстану напередодні ввечері. На думку оглядачів, вирішальну роль у його рішенні зіграли російське керівництво. Відомо, що прем'єр-міністр РФ Володимир Путін зателефонував спочатку главі Казахстану Нурсултану Назарбаєву, після чого поспілкувався з Бакієвим. Киргизію Бакієв залишив під охороною російських військових.

Раніше також повідомлялося, що домовленість про виїзд Бакієва була досягнута за участі безпосередньо президента РФ Дмитра Мєдвєдєва, президента США Барака Обами, ООН та ОБСЄ.

Нова влада Киргизії вважає, що Бакієв більше не повернеться до країни. Як заявив керівник апарату тимчасового уряду Еміль Каптагаєв, в іншому випадку йому загрожує затримання і допит у кримінальних справах щодо вбивств мирних мешканців 7 квітня. Йдеться про масові заворушення в Киргизії, які забрали життя 84 людей, і в результаті яких до влади прийшла опозиція на чолі з Розою Отунбаєвою.

Читайте також:

Вигнати Бакієва з Киргизії допомогли Обама і Мєдвєдєв

Президент Киргизії віддав владу в країні опозиції

Бакієв пригрозив у разі арешту втопити Киргизію в крові

США похвалили тимчасовий уряд Киргизії та звинуватили Бакієва у безладах

ВідеоОтунбаєва офіційно підтвердила відставку Бакієва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: