Скинутий президент Киргизії займеться виробництвом іграшок

Курманбек Бакієв зізнався, що дуже втомився бути президентом і збирається замість цього "відкрити виробництво яких-небудь гарних товарів народного споживання".

Скинутий президент Киргизії Курманбек Бакієв не хоче бути главою республіки, а збирається займатися виробництвом іграшок.

"Відверто кажучи, після всього того, що сталося, я дуже втомився. І якщо б навіть тягли мене в президенти, я б сказав: "Все, хлопці, давайте свіжих людей, нових людей", - сказав Бакієв в інтерв'ю журналістам.

"Я людина дуже енергійна, діяльна, я не можу без роботи. Тому знайду собі заняття до душі. Я все-таки близький до виробництва, я - творець, я люблю створювати, виробляти. Крушити і ламати - це не моє. Відкрию виробництво яких-небудь гарних товарів народного споживання. Нехай це будуть іграшки", - повідомив Бакієв.

Бакієв зазначив, що іграшки його виробництва повинні "приносити дітям радість" і бути "екологічно чистими".

Раніше Бакієв заявив, що не повернеться до Киргизії як президент. При цьому заяву про свою відставку, за його словами, він підписав "під тиском" і не визнає її чинною.

Нагадаємо, державний переворот у Киргизії відбувся на початку квітня. В результаті заворушень загинули більше 80 людей, близько 1500 постраждали. До влади в країні прийшов тимчасовий уряд на чолі з Розою Отунбаєвою, яка пообіцяла невдовзі провести "відкриті і чесні" вибори.

Читайте також:

У Киргизії знайшли золото родичів скинутого президента Бакієва

Лукашенко вважає, що Бакієв знову повинен стати президентом Киргизії

Влада Киргизії віддала наказ стріляти по мародерах на ураження

Тимчасовий уряд Киргизії гарантував Бакієву безпеку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: