Складено "чорний список" небезпечних курортів світу

До найнебезпечніших курортів світу належить Таїланд, ПАР, Індія та Куба. Туристам варто добре підготуватись, перш ніж відправтись у подорож цими місцями.

У списку найбільш небезпечних для туриста курортів перший рядок зайняв Таїланд, який лідирує за кількістю скарг з боку туристів. Саме в цій мальовничій країні відбувається найбільше аварій, отруєнь неякісними продуктами та крадіжок.

Цей список склала британська страхова компанія Norwich Union Travel Insurance.

У ході цього дослідження британські експерти проаналізували більше 60.000 скарг, на підставі яких рекомендують тим, хто відвідує Таїланд не пити воду з-під крану і не купувати їжу та напої на вуличних лотках.

До "чорного списку" потрапили також ПАР, де туристів регулярно грабують. Нагадаємо, що рівень злочинності в Південній Африці дуже високий, особливо в таких містах, як Йоганнесбург, Соуето, Хіллбро, Олександра і Кеттлхонг.

Крім того, небезпеку для туристів складають острів Зміїний, розташований біля берегів Бразилії, де водяться отруйні змії; Барбадос у Карибському басейні, де небезпеку представляють отруйні тропічні комахи; Індія, де водойми повні нечистот і можна підхопити інфекцію, і Куба - на Острові Свободи легко заразитися венеричною хворобою і пристрастився до наркотиків.

Читайте також:

Криму нададуть особливого статусу

Найпопулярніші напрямки цього літа – Греція і Туреччина

Топ-10 найкращих екологічних маршрутів для мандрівників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: