Складено список найбільш "терактонебезпечних" пам'яток Європи

США виступили зі зверненням до співгромадян, попросивши їх утриматися від відвідування центрів туризму Європи у зв'язку з можливою загрозою терактів.

Найбільшу небезпеку для американських туристів у Європі представляє Ейфелева вежа і собор Нотр-Дам у Парижі, а також готель "Адлон", будівля головного вокзалу і телевежа на площі Александрплац в Берліні.

Ці пам'ятки можуть насамперед стати об'єктами терактів, повідомляє американський телеканал Fox News.

Представники держдепартаменту США виступили зі зверненням до співгромадян, попросивши їх утриматися від відвідування центрів туризму Європи у зв'язку з можливою загрозою проведення терористичних актів.

У заяві відомства не був наведений список особливо небезпечних напрямків, проте представники держдепу припустили, що атаки, швидше за все, будуть спрямовані на транспортні системи і найбільш відомі визначні місця.

Тим не менш телеканал Fox News, посилаючись на дані, отримані в ході допиту громадянина пакистанського походження на авіабазі "Баграм" в Афганістані, опублікував список місць, від відвідування яких американським туристам рекомендується відмовитися "з міркувань обережності".

У Європі постійно перебувають сотні тисяч американців, у тому числі туристи, студенти і бізнесмени. Попередження громадянам США може спричинити серйозні наслідки для європейської індустрії туризму.

Зокрема, це може призвести до зняття броні з безлічі авіарейсів і готельних номерів, а також до відмови університетів і коледжів від напрямку до Європи студентів.

Після терактів проти посольств США в Кенії і Танзанії в 1998 році Білий дім взяв на себе обов'язок ділитися з широкою публікою інформацією про загрози, спрямованих проти американських громадян.

Нагадаємо, днями глава Європолу зазначив, що спецслужбам вдалося зірвати масштабні теракти "Аль-Каїди" в Європі.

Читайте також:

Європол: терористи активно готують напади в Європі

"Аль-Каїда" планувала скидати заручників з Ейфелевої вежі

Спецслужби не дали ісламістам підірвати найбільші міста Європи

Таліби спробували скоїти теракт проти Європи

ВідеоСкладено список найбільш "терактонебезпечних" пам'яток Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: