Складено список правопорушень Путіна: збита дитина, еротичне шоу та хуліганство

Володимир Путін не вмикав фари, їздив без шолома, відвідував стриптиз-шоу, коли був комуністом, та бив людей на вулиці. За все це не був покараний.

Журнал Esquire склав список порушень закону прем'єром РФ Володимиром Путіним. У перелік потрапили порушення, які він зробив не тільки на посаді президента і прем'єра, а й на початку політичної кар'єри.

Згідно зі списком, Путін тричі порушив правила дорожнього руху (двічі будучи президентом і один раз в статусі прем'єра). Два порушення стосуються того, що він не пристебнувся і не включив фари, а ще один раз не надів шолом при їзді на триколісному мотоциклі.

Крім того, одного разу автомобіль, в якому знаходився Путін, збив п'ятирічного хлопчика. Випадок стався у 1997 році, коли Володимир Путін перебував на посаді начальника Головного контрольного управління президента Росії. Хлопчик загинув.

У житті політика були і менш трагічні події. Esquire пише про те, що Путін у відрядженні в Німеччині відвідував еротичне шоу, в той час як це суперечило моральному кодексу, прийнятому КПРС.

Також він, порушуючи правила безпеки одного разу переміщався на теплоході, перебуваючи в розташованій на борту рятувальній шлюпці.

Крім того, він в юності бився на вулиці, що розцінюється, як хуліганство, і карається законом.

Що стосується залучення Путіна до відповідальності, то з такою ініціативою виступали лідер КПРФ Геннадій Зюганов і юрист Олексій Навальний. Претензії Зюганова стосувалися порушення передвиборної агітації, а Навальний вказував на те, що прем'єр незаконно літав на літаку Бе-200 під час гасіння пожежі. Путін не був покараний за жодним з цих пунктів.

Читайте також:

В Інтернеті виклали фото "палацу Путіна" за мільярд доларів

У Росії відкрили музей Путіна. ФОТО

Берлусконі розважався з повіями, поки в нього гостював Путін

У Росії зняли черговий мультфільм про Путіна та Мєдвєдєва (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: