Скорочення військових США в Афганістані та Іраку: Трамп зробив важливу заяву

Скорочення військових США в Афганістані та Іраку: Трамп зробив важливу заяву

Зараз в Іраку залишається близько 5,2 тис. американських військових, в Афганістані - близько 8,6 тис.

Американський президент Дональд Трамп заявив, що найближчим часом США виведуть частину своїх військових з Афганістану та Іраку. Чи буде скорочуватися військовий контингент США в Сирії, глава Білого дому не уточнив.

"В Афганістані досягнуто великого прогресу. Ми знизимо число військовослужбовців до 4 тис. за дуже короткий час. Так само і в Іраку — ми незабаром знизимо число до 2 тис. солдатів", — сказав Трамп журналістам у п'ятницю, 11 вересня.

Проте точні терміни виведення військовослужбовців президент США не назвав, додавши, що в Сирії американський контингент нечисленний.

"У більшій частині Сирії нас немає, за винятком того, що... наші військовослужбовці охороняють нафтові родовища. Їх там не так багато, я думаю, невелике число", — уточнив він.

Нагадаємо, що історичну угоду між США та рухом "Талібан" було підписано 29 лютого в столиці Катару Досі. Угода має покласти край війні в Афганістані, яка триває 18 років. У межах угоди США та їхні союзники пообіцяли вивести з країни усі свої війська. 

Відео ЗМІ: Росія платила талібам за вбивства американців, а Трамп не хотів про це чути

Ще один скандал з російським присмаком довкола президента США Дональда Трампа. Мовляв, він навіть не проглянув звіт розвідки про те, що Кремль платив афганським талібам за вбивства американських солдатів. Про це повідомили журналісти з посиланням на свої джерела. Трамп публікацію назвав фейковою, а звинувачення на свою адресу відкинув. Тим часом матері загиблих в Афганістані військових вимагають об'єктивного розслідування.

ЗМІ: Росія платила талібам за вбивства американців, а Трамп не хотів про це чути

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів