Скотленд-Ярд знаходить терористів

У справі організації терактів у Лондоні та Глазго 29 і 30 червня пред'явлено звинувачення ще одній людині. Це - 26-річний Мохаммед Аша.

Поліція в Лондоні не пускає людей до місця перерваного теракту
Горящий джип 30 червня врізався в будівлю аеропорту в шотландському місті Глазго
Королівська прокурорська служба Великобританії пред'явила звинувачення 26-річному йорданцю Мохаммеду Аші у спробах організації терактів у Лондоні та Глазго 29 і 30 червня, передає британський телеканал "Ськай Ньюз".

Аша став четвертим звинувачуваним по даній справі.

Горящий джип 30 червня врізався в будівлю аеропорту в шотландському місті Глазго. Поліцейські припускають, що ця подія має прямий зв'язок зі знайденими 29 червня в Лондоні двома автомобілями з вибуховими пристроями. Обидві справи об'єднані в одне розслідування, яке проводить антитерористичний підрозділ Скотланд-ярду.

Водій джипа, що врізався в аеропорт Глазго, Кафіл Ахмед, шанси на виживання якого лікарі оцінюють як незначні, вважається співучасником у підготовці терактів. Ахмед одержав опіки 90% поверхні шкіри і, за словами лікарів, і зараз знаходиться під озброєною охороною в лікарні Royal Alexandra Hospital в місті Пейслі.

скотленд-ярд
29 червня в Лондоні знайдено 2 автомобілі з вибуховими пристроями
Всього по справі про теракти, що не відбудуться, було затримано вісім чоловік, зокрема, дружина Мохаммеда Аші Марва Аша, яка згодом була відпущена без пред'явлення звинувачень. Усі затримані - вихідці з країн Азії та Близького Сходу, більшість із них працювала в установах Національної системи охорони здоров'я Великобританії.

Перше звинувачення по справі про підготовку терактів у Лондоні та Глазго було пред'явлене 6 липня - 27-річний іракець Біляль Абдулла був офіційно звинувачений у змові з метою організації вибухів, які могли спричинити людські жертви. Саме він був пасажиром джипа, який врізався в будівлю аеропорту в Глазго.

Магістратський суд Лондона ухвалив, що Абдулла залишиться під вартою до 27 липня, коли в лондонському центральному кримінальному суді Олд-Бейлі почнуться попередні слухання по його справі.

Минулого понеділка також стало відомо, що австралійський суд звільнив під заставу індійського доктора Мохаммеда Ханіфа, затриманого 2 липня в аеропорту Брісбена за підозрою в неумисному сприянні бойовикам, що намагалися організувати теракти в Лондоні та Глазго.

Третій звинувачений, індієць Сабіл Ахмед, залишиться під вартою до 13 серпня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: