Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скуті ноги та удари списом: на Шрі-Ланці слон-підліток помер від виснаження через туристів

Штраф за жорстоке поводження з тваринами там становить лише 100 рупій – близько 14 гривень.

На Шрі-Ланці в Сігірії молодий слон помер від виснаження після кількох туристичних поїздок.

Про це пише Metro.

Слон на ім'я Канакота зомлів після того, як постійно йшов зі скутими ногами, несучи важке сидіння на спині – при цьому йому постійно загрожує удар спеціальним списом, який використовують для керування дикими тваринами.

За словами зоозахисників, тварині було лише 18 років – у дикій природі слони живуть близько 60. Вони кажуть, що цій смерті точно можна було запобігти і вважають, що вона має стати тим сигналом тривоги що змусить людей перестати кататися на слонах.

У туристичну поїздку на слоні тривалість у годину може вирушити будь-який охочий за 30 доларів. Місцеві жителі, які були свідками останніх годин життя слона, сказали, що Канакота здійснив три поїздки за один день після виснажливого параду напередодні ввечері.

Під час четвертої поїздки тварина відмовилася йти. Туристів зняли, Канакота ліг і більше не вставав.

Загиблий на Шрі-Ланці слон_2
Moving Animals

Було розпочато розслідування, і, хоча немає офіційної причини смерті, учасники зоозахисної кампанії заявили, що слон помер від виснаження.

Зоозахисники зняли на відео слонів у Сігірії, які йдуть звичайним для Канакоти маршрутом. Їхні ноги у ланцюгах, від нерівних доріг підошви їхніх ніг часто зношуються, а від важкого сидіння, в якому зазвичай сидить двоє людей, вони отримують травми хребта. Сігірія - стародавнє місто, де розташована одна з найголовніших туристичних пам'яток країни - кам'яна фортеця, побудована на гранітній 183-метровій скелі.

"Поки туристи не відмовляться їздити на слонах, все більше цих ніжних гігантів будуть страждати і падати від виснаження", - кажуть зоозахисники.

Закони про захист тварин в Шрі-Ланці не оновлювалися від 1907 року, коли країна перебувала під британським колоніальним правлінням. Наразі країна стає популярним туристичним напрямком, і учасники кампанії із захисту тварин там кажуть, що чинні закони не відповідають сучасності.

Вони закликали Шрі-Ланку ухвалити законопроєкт про добробут тварин. Поки що штраф за жорстоке поводження з тваринами там становить лише 100 рупій – близько 14 гривень.

Нагадаємо, у Пекельному водоспаді в Тайланді слони загинули у відчайдушній спробі врятувати один одного. Загалом мертвими знайшли 11 тварин. Першим у водоспад зірвалося слоненя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції