Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Слідчий комітет РФ визнав законними дії поліцейських, які зламали ногу випадковому перехожому в центрі Москви

Трактування інциденту можна звести до тези: сам винуватий, бо брав участь в акції опозиції.

Слідчий комітет Росії відмовився розглядати як правопорушення дії правоохоронців, які зламали ногу дизайнеру Костянтину Коновалову під час затримання в Москві 27 липня цього року. Письмове пояснення слідчих оприлюднив у твітері сам потерпілий.

Коновалов обурений трактуванням його травми, як наслідку правомірних дій поліції, котра забезпечувала "припинення злочину і адміністративних правопорушень", тобто несанкціонованого масового зібрання в столиці. На думку слідчих, звернення дизайнера "не містить відомостей про вчинений злочину співробітниками правоохоронних органів".

Постраждалий повідомив, що його навіть не опитали з приводу інциденту. Також він заявив, що разом із адвокатом надав докази вчинення правопорушення – фотографії затримання та медичні документи, що підтверджують перелом ноги. "Моєму адвокату відмовили в наданні відео з камер спостереження на Тверській", - додав Коновалов.

Як повідомлялося, на останній акції протесту в столиці РФ правоохоронці затримували та тягнули до автозаків дітей і людей з інвалідністю. Полювання силовиків у масках на учасників протестів тривало весь день.

ВідеоМасовий протест у Росії: майже 50 тисяч людей зібралися мітингувати лише в Москві

Тисячі небайдужих виходять на вулиці в інших містах країни. Мітинг відбувся під гаслом "Повернемо право на вибори" і був присвячений місцевому волевиявленню в столиці Росії та затриманим на минулому мітингу. Силовики у масках продовжують полювати на учасників протестів.    

Масовий протест у Росії: майже 50 тисяч людей зібралися мітингувати лише в Москві

Залиште свій коментар

Вибір редакції