Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Слідом за Британією російських дипломатів може вислати Литва

Президент цієї країни розглядає таку можливість.

Литва може вислати російських посольських працівників за прикладом Великої Британії. Про це у Брюсселі заявила президент країни Даля Грибаускайте, йдеться в сюжеті ТСН.Ніч.

На саміті ЄС у бельгійській столиці отруєння екс-шпигуна стало однією із ключових тем. Прем'єр Великої Британії Тереза Мей заявила, що закликатиме європейських лідерів разом протидіяти загрозі з боку Росії, яка не поважає кордонів. Саме це вона кілька годин тому обговорила із президентами Франції та Німеччини, причому і Макрон, і Меркель висловили солідарність із Лондоном.

У вівторок Лондон випровадив 23-х російських дипломатів після того, як Росія відмовилась пояснювати, як на британській території могли отруїти батька і дочку Скрипалів російською нервово-паралітичною речовиною. У відповідь Москва теж депортує британських дипломатів, а в четвер у Росії роботу припинила Британська рада.

ВідеоПрезидент Литви заявила, що Вільнюс теж може вислати російських дипломатів

На саміті ЄС у бельгійській столиці отруєння екс-шпигуна стало однією із ключових тем. Прем'єр Великої Британії Тереза Мей заявила, що закликатиме європейських лідерів разом протидіяти загрозі з боку Росії, яка не поважає кордонів. І Макрон, і Меркель висловили солідарність із Лондоном.

Президент Литви заявила, що Вільнюс теж може вислати російських дипломатів

Залиште свій коментар

Вибір редакції