Слідом за Меркель очільник її сестринської партії теж вирішив покинути посаду – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Однак на посаді в уряді він планує лишитися.

Голова партії "Християнсько-соціальний союз" - сестринської партії канцлера Німеччини Ангели Меркель – Горст Зеегофер планує покинути цю посаду.

Про це повідомляє німецьке видання Die Zeit із посиланням на власні джерела.

Очікується, що Зеегофер розповість про своє рішення під час засідання керівництва партії. Водночас він планує залишитися на посаді міністра внутрішніх справ Німеччини.

Нагадаємо, Меркель повідомила, що покидає посаду голови партії "Християнсько-демократичний союз", яку очолювала від 2000 року. Крім цього вона зазначила, що не буде боротися за посаду канцлера після завершення її терміну у 2021 році.

У Німеччині підтримка "Християнсько-демократичного союзу" (ХДС) на чолі з канцлеркою Ангелою Меркель та "Християнсько-соціального союзу" впала до нового історичного мінімуму. Згідно з результатами опитування, наразі лише 24% респондентів підтримують блок сестринських партій ХДС/ХСС.

Останніми місяцями спостерігається тенденція до зниження підтримки партій "великої коаліції" у ФРН - ХДС/ХСС та СДПН. Проявляється вона і на земельному рівні. 14 жовтня в Баварії на виборах земельного парламенту ХСС не лише втратив абсолютну більшість, а й показав найгірший результат від 1950 року. А соціал-демократи взагалі опинилися на п'ятому місці. Це були перші регіональні вибори після формування навесні четвертого уряду канцлерки Ангели Меркель. Падіння популярності партій коаліції пов'язують у тому числі і з частими суперечками між партнерами.

ВідеоКінець епохи: які наслідки матиме рішення Меркель піти з політики

Хтось сприйняв це, як грім серед ясного неба. Хтось давно це прогнозував. Але понеділкова заява в Берліні справді стала для всіх приголомшливою топ-новиною. Ангела Меркель не буде більше претендувати на посаду керівника Німеччини. Найвпливовіша жінка планети сказала, що не шукає жодної політичної пропозиції, а отже зовсім іде з політики.

Кінець епохи: які наслідки матиме рішення Меркель піти з політики

Залиште свій коментар

Вибір редакції