Слідом за світовими цінами на нафту в Росії обвалився рубль

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Brent упав у ціні більше, ніж на $ 3.

Ціни на нафту марки Brent на Лондонській біржі відновили падіння після чотирьох днів помірного зростання. Барель у вівторок подешевшав одразу на 5,4% - з $ 67 до $ 63,39, повідомляє РБК.

На піку падіння ціна показала 8-місячний мінімум – у попередній раз нижче позначки $ 64 вона опускалася 9 березня 2018 року, а нижче $ 63,39 – 2 березня. Швидкими темпами дешевшає й американська нафта марки WTI – вона опустилася до $ 53,66, що не мало собі аналогів пізніше жовтня 2017 року.

ВідеоРосійський нафтовий бізнес продовжує працювати в Україні

Рік тому Антимонопольний комітет України дозволив швейцарській Glusco Energy придбати українське майно Роснафти. Згодом виявляється, що швейцарська "Глуско" та її формальний ізраїльський власник Нісан Моісеєв насправді набагато ближчі до Росії, аніж до країни найкращих годинників. Моісеєв тісно пов’язаний із кумом Путіна Віктором Медведчуком.

Російський нафтовий бізнес продовжує працювати в Україні

На цьому тлі відновилося зниження курсу рубля. Як повідомляє Reuters, відносно долара російська валюта втратила 0,8%, а відносно євро – 0,2%. Грошова одиниця США торгується на рівні 66,06 рублів, євро коштує в Москві 75,24 рублів.

"Сьогодні до негативних сигналів (для рубля) з нафтового ринку додалися тривожні тенденції, що спостерігаються на валютних майданчиках країн, що розвиваються", - сказав експерт фондового ринку з компанії "БКС" Дмитро Бабин. На його думку, поки зниження валют не є критичним, однак може свідчити про повернення на ринки побоювань з приводу внутрішніх проблем країн, що розвиваються. Проти рубля працюють і ризики запуску другого пакету американських обмежень, пов'язаних зі справою Скрипалів і з хімічними атаками в Сирії. "На даний момент, незважаючи на новини про відстрочення введення нових санкцій, ми не вважаємо, що ситуація принципово покращилася. Тому ми не очікуємо подальшого зміцнення рубля з поточних рівнів і, більш того, бачимо суттєві ризики його ослаблення при погіршенні зовнішніх умов ", - йдеться в огляді банку "Санкт-Петербург".

Залиште свій коментар

Вибір редакції