Слідом за священиками у Бельгії в сексуальних домаганнях звинувачують черниць

Бельгійську громаду шокували нові повідомленнями про сексуальні домагання, скоєні щодо неповнолітніх з боку служителів Католицької Церкви.

Ще не затих скандал зі свідченнями проти священиків-педофілів, як у ЗМІ з'явилися повідомлення про черниць з притулку "Стелла Маріс" в бельгійському Кортрейку, що піддавали сексуальним домаганням вихованців.

Скарги до прокуратури вже надійшли від трьох постраждалих. Йдеться про акти педофілії, скоєних черницями в 60-х роках минулого століття.

У Бельгії в листопаді 2010 року приступила до роботи спеціальна комісія з розслідування скарг на бельгійських священиків-педофілів, заснована Палатою представників (нижньою палатою) парламенту країни. Комісія розслідує не тільки скарги на педофілів у рясах, а й випадки сексуального насильства в цивільних і військових структурах.

У квітні 2011 року комісія у складі 13 депутатів, а також юриста та психолога повинна представити парламенту доповідь за підсумками проведеної роботи.

У вересні минулого року у федеральну прокуратуру Бельгії надійшли 103 нові скарги на розпусні дії церковників. 76% подавців скарг - чоловіки у віці 49 років, які в дитинстві постраждали від розпусних дій педофілів у рясах. Найстаршому з постраждалих вже виповнилося 82 роки, а наймолодшому - 23 роки.

За словами представника федеральної прокуратури, сьогодні в живих залишаються лише 28% священиків, підозрюваних у педофілії. Термін давності кримінального переслідування для більшості з підозрюваних закінчився.

Тим часом опитування громадської думки свідчать про те, що в результаті педофільського скандалу Католицькій церкві в Бельгії довіряють всього 8% респондентів.

Читайте також:

Бельгійська католицька церква пообіцяла переслідувати священиків-педофілів

Коханки священиків вимагають від Папи Римського скасування целібату

Кардиналу через сексуальний скандал не дали очолити месу у Вашингтоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: