Слідство підозрює, що Буданова могли видати держслужби

Буданов намагався не афішувати місце свого проживання, але кілер все одно вистежив його. Це наштовхнуло слідчих на думку, що злочинці отримали персональні дані екс-полковника у відповідних службах.

Організатори вбивства колишнього російського полковника Юрія Буданова при підготовці злочину могли звернутися по допомогу у встановленні адреси його проживання в правоохоронні органи, допускають слідчі.

Екс-полковник намагався не афішувати місце свого проживання, але кілер все одно вистежив його і зумів вибрати оптимальний час і місце для розстрілу.

Нагадаємо, Юрій Буданов, який раніше був засуджений за зґвалтування та вбивство 18-річної чеченки, отримав чотири кулі у дворі в центрі Москви, коли виходив від нотаріуса.

Слідча група перевіряє, чи поступали запити про персональні дані Буданова до відповідних служб, у тому числі й до фіскальних органів. Слідчим також належить встановити, хто їх робив, повідомило джерело в правоохоронних органах.

Якщо буде встановлено, що такий запит був зроблений, це може вивести на організаторів і виконавців його вбивства, вважає представник правоохоронних органів.

Нагадаємо, раніше стали відомі нові подробиці вбивства екс-полковника Юрія Буданова. Експерти впевнені, що Буданова застрелив кілер-професіонал.

У екс-полковника було зроблено шість пострілів - чотири в голову, два в груди. Колишній співробітник спецслужб у розмові з журналістами пояснив, що кілер використовував вкрай рідкісний спосіб стрілянини спареними пострілами - "двійками". Тобто він швидко натискав на курок двічі за короткий проміжок часу, так, що всі кулі лягли майже одна в одну, поки жертва ще була жива. При цьому вбивця залишив собі ще дві кулі на відхід.

Але наразі існує ще й версія, що Буданова став жертвою помсти з боку близьких Эльзы Кунгаевой, яку викрав і задушив Буданов, або ж з боку інших чеченців, рідні яких пропали безвісті на території, підконтрольній полком Буданова під час другої чеченської кампанії.

Злочинець покинув місце злочину на автомобілі Mitsubishi Lancer білого кольору, за кермом якого сидів його спільник - за деякими даними, чоловік слов'янської зовнішності. Незабаром машина була виявлена спаленою на вулиці Доватора. У салоні злочинці кинули пістолет з глушником, з якого і був убитий Буданов.

Поки слідчі не визначилися з основною версією вбивства Буданова, вони розглядають декілька варіантів причин розправи - помсту, провокацію, професійну діяльність. Відносно останній версії з'ясувалося, що екс-полковник останнім часом винаймав в Москві квартиру і працював в одній з компаній, що управляють, обслуговуючих Товариство власників житла (ТВЖ). Минулого року в Москві було здійснено два вбивства і один замах, пов'язані з конфліктами навколо ТВЖ. Не виключено, що Буданов поліг жертвою такого роду з'ясування відносин.

Читайте також:

Нові деталі вбивства Буданова: кілер знав "секретний прийом" спецслужб

Камери зняли, як вбивця Буданова перед розстрілом дав йому викурити останню цигарку

Полковника Буданова, який убив чеченку, поховали з військовими почестями

У Москві застрелили полковника Буданова, який зґвалтував та вбив 18-річну чеченку

ВідеоУ Москві застрелили полковника Буданова, який зґвалтував та вбив 18-річну чеченку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: