Слон, названий на честь бен Ладена, вбив п'ятьох людей в Індії

Дата публікації
Перегляди
1898
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Слон, названий на честь бен Ладена, вбив п'ятьох людей в Індії

Фото: AFP

Його впіймали і перемістять до лісу, де немає людей.

Слон, названий на честь покійного лідера "Аль-Каїди" Усами бен Ладена, вбив п’ятьох індійських жителів, у тому числі трьох жінок. Він був спійманий після масштабної операції з полювання на тварину.

Про це повідомляє AFP.

Офіцери дикої природи відслідковували слона, якого місцеві жителі називали "Ладеном", у лісі протягом декількох днів, використовуючи безпілотники та одомашнених слонів. Знайшовши тварину, в  неї випустили два дротики із заспокійливим. 

Тепер ведеться робота над переміщенням тварини в ліс, де поблизу немає житла людини. Чиновники заявили, що вони приймуть до уваги добробут слона, а також безпеку людей, які живуть поруч, вирішуючи, куди він буде переселений.

Майже 2300 людей були вбиті слонами в Індії за останні п’ять років, згідно з офіційними даними, оприлюдненими в червні, тоді як 700 слонів були вбиті з 2011 року.

Нагадаємо, на Шрі-Ланці слони, які були задіяні в урочистій процесії на честь релігійного фестивалю, раптово зірвались і розтоптали 18 осіб. Одного слона вдарили палицею і він вийшов з-під контролю.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1898
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація