Слоу джем від Обами. Президент США заспівав про свої досягнення на посаді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ролик зібрав вже більше мільйона переглядів.

Президент США Барак Обама відвідав вечірнє шоу коміка Джиммі Феллона на телеканалі NBC, в якому заспівав про свої досягнення на посаді.

Запис фрагменту передачі був викладений на офіційному YouTube-каналі шоу у четвер, 9 червня. Ролик зібрав вже більше мільйона переглядів.

У відео Обама розповідає про свої досягнення на посаді президента. Зокрема, лідер США зазначив, що за роки його правління в країні було створено 14 мільйонів робочих місць, завдяки чому суттєво скоротився рівень безробіття.

Він також поділився своїми думками з приводу майбутніх виборів президента США. Промова Обами супроводжувалася музичним акомпанементом в стилі слоу джем, а також іронічними коментарями ведучого шоу.

Зазначимо, президент США вміє посміятися над собою. Жарти над кандидатами у президенти, співи у Білому домі та емоційне гарчання на камеру – усім цим веселим доробком може похизуватися нинішній лідер США Барак Обама.

ТСН.ua вирішив пригадати найяскравіші відео із президентом США, на яких він продемонстрував своє почуття гумору та вміння посміятися над собою. Дивіться підбірку далі: 

Залиште свій коментар

Вибір редакції