Словаччина слідом за Україною припинила транзит забрудненої російської нафти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нафтопровід, що йде з України в Словаччину, поки працювати не буде.

Словаччина приєдналася до низки країн, які припинили постачання російської нафти через підвищений в ній рівень органічного хлору.

Про рішення призупинити транзит нафти з Росії оголосила компанія Transpetrol, яка є оператором словацької ділянки нафтопроводу "Дружба", передає РБК з посиланням на словацькі ЗМІ.

У компанії заявили, що прийняли рішення на тлі аналогічних дій української компанії "Укртранснафта". За словами представника оператора, нафтопровід, що йде з України в Словаччину, до врегулювання ситуації функціонувати не буде.

Представник компанії Slovnaft (словацька дочірня компанія угорського нафтогазового концерну MOL) підтвердив цю інформацію. Він додав, що більш детальний коментар надійде в п'ятницю, 26 квітня.

ВідеоПольща призупинила транзит забрудненої російської нафти

Ні  - забрудненій російській нафті. Польща відмовляється від переробки російських вуглеводнів, які потрапляють до країни нафтопроводом "Дружба". Кажуть - якість продукту занадто низька. Сировину з такими показниками польські заводи переробляти не здатні.  

Польща призупинила транзит забрудненої російської нафти

Нагадаємо, Білорусь почала відновлювати постачання світлих нафтопродуктів, зокрема пального, до України та Польщі. До цього постачання було повністю обмежене, через неякісну нафту, що надходила до білоруських нафтопереробних заводів з РФ.

Раніше білоруський концерн "Белнефтехім" заявив, що вимагатиме від російської "Транснафти" компенсації за експортування неякісної нафти. Там говорять про можливі збитки десятки мільйонів доларів через постачання неякісної нафти з боку Росії. Білорусь тоді призупинила експорт світлих нафтопродуктів до України, Польщі та країн Балтії. Це відбувається на тлі відмови Москви підтримати пропозицію Мінська щодо збільшення майже на чверть тарифу на транзит територією Білорусі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції