Словаччина законодавчо змусила громадян любити батьківщину

З 1 квітня у Словаччині всі засідання органів виконавчої і законодавчої влади країни, спортивні змагання, а також збори громадян повинні починатися зі співу державного гімну.

У Словаччині прийнято новий закон про патріотизм, який викликав у більшості громадян країни здивування і навіть невдоволення. Закон пропонує любити батьківщину.

Наче на посміх він вступає в дію 1 квітня. Відповідно до нового закону всі засідання органів виконавчої і законодавчої влади країни, спортивні змагання, а також збори громадян повинні починатися зі співу державного гімну. У всіх державних школах будуть присутні державний герб і прапор, на видному місці слід вивісити текст гімну і преамбулу конституції.

"Виховання любові до батьківщини" стає освітнім принципом, передбачених законом. Чиновникам доведеться клястися у вірності державним символам. Проект закону передбачає також клятву для підлітків, які вперше отримують посвідчення особи.

Преамбула конституції Словаччини, говориться далі в статті, починається зі слів: "Ми, словацький народ", - що дискримінує національні меншини. Словацькі ЗМІ вважають, що ініціатори такого закону хочуть придушити будь-який патріотизм серед національних меншин.

Нагадаємо, що депутати Держдуми РФ підготували законопроект, що передбачає кримінальну відповідальність за образу історичної пам'яті Росії і заперечення ролі СРСР у перемозі над фашизмом.

Відзначимо також, що Віктор Янукович нещодавно заявив про необхідність зберігати традиції, що виховують у молоді патріотизм.

Читайте також:

Янукович вирішив виховувати у молоді патріотизм

У Львові "відродили Українську імперію"

Ющенко: Українська державність відновилася завдяки Львівщині

На Прикарпатті відкрили Центр патріотичного виховання ім. Бандери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: