Смерть британського розвідника пов'язали з сексуальними експериментами

У Великобританії смерть співробітника британської MI6 пов'язали з нещасним випадком під час сексуальних експериментів.

Смерть співробітника британської MI6 Гарета Вільямса (Gareth Williams) пов'язали з нещасним випадком під час сексуальних експериментів.

В рамках розслідування обставин загибелі Уїльямса, жінка - співробітник поліції приблизно однаковою з ним комплекції спробувала забратися в таку ж сумку, в якій було виявлено тіло співробітника розвідки. Їй вдалося закритися в сумці зсередини. Як припускають слідчі, Гарет Вільямс міг зробити те ж саме з метою отримання сексуального задоволення. Можливо, коли він не зміг відкрити замок сумки, він почав панікувати і задихнувся.

Оголене тіло Гарета Вільямса знайшли у спортивній сумці у ванній кімнаті його лондонської квартири 23 серпня. Фахівцям не вдалося встановити причину смерті. Ударів і поранень на тілі на виявили, слідів боротьби в квартирі не було. Результати токсикологічної експертизи, які можуть прояснити ситуацію, поліцейськими поки не отримані. За однією з версій, він був отруєний радіоактивними речовинами.

Камери спостереження, встановлені в будинку розвідника, зафіксували невідомих чоловіка та жінку, які відвідували його квартиру в передбачуваний день смерті Уїльямса. Знайти їх поки не вдалося. У ЗМІ публікувалися припущення, що з квартири Вільямса, який був фахівцем по шифровці, могли зникнути секретні документи, проте офіційного підтвердження ця версія поки не отримала.

Читайте також:

Британська розвідка підозрює викрадення секретних матеріалів вбитого агента

У спортивній сумці в лондонській квартирі знайдено труп шпигуна

"Російська Мата Харі" полювала за британськими принцами Уїльямом та Гарі

ВідеоУ спортивній сумці в лондонській квартирі знайдено труп шпигуна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: