Смерть Епштейна. Джерела Associated Press розповіли підозрілі деталі щодо охорони у в’язниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Охоронці мали перевіряти Епштейна кожні 30 хвилин, але не робили цього.

У ніч самогубства звинуваченого у секс-торгівлі неповнолітніми дівчатами Джеффрі Епштейна один з охоронців насправді був не наглядачем, а просто працівником виправного закладу.

Про це пише Associated Press із посиланням на анонімне джерело.

Як зазначається, в'язниця, де 10 серпня мертвим знайшли 66-річного Епштейна, раніше славилася здатністю утримувати сумнозвісних в'язнів під надзвичайно жорсткою охороною.

"Я був вражений, і весь відділ, ми були розлючені, дізнавшись про провал в’язниці у належному утриманні цього в'язня", - заявив раніше американський генпрокурор Вільям Барр. "Зараз ми дізнаємось про серйозні порушення в цьому закладі, якими тривожать та вимагають ретельного розслідування", - додав він.

Як зазначає Associated Press, одне з можливих порушень – охоронці мали перевіряти Епштейна кожні 30 хвилин, але не робили цього. Як дізналися слідчі, перевірка не відбувалася протягом кількох годин до того, як мільярдера виявили мертвим. Про це агентству розповіло джерело, знайоме з ситуацією, на умовах анонімності.

Водночас інша людина, знайома з роботою в'язниці, заявила, що один з двох охоронців Епштейна на час самогубства не був офіційним наглядачем у в’язниці. Він був просто штатним працівником установи, а наглядати за Епштейном його запросили через нестачу персоналу.

Як писав раніше CNN із посиланням на джерело, Епштейн в камері був один, хоча обов'язково мав мати співкамерника після підозри на спробу самогубства. А двоє охоронців, які були на посту на момент самогубства, уже працювали понаднормово.

Нагадаємо, 10 серпня у Нью-Йорку в камері в’язниці виявили тіло мільярдера Джеффрі Епштейна. Чоловіка знайшли повішеним. Епштейн був не надто відомим загалу, але дуже впливовим і товаришував з провідними бізнесменами, кіноакторами, політиками та членами королівських родин, через що до звинувачень проти нього у секс-торгівлі було прикуто багато уваги. Тепер багато хто вірить, що Епштейн не накладав на себе руки, а був "прибраний", адже знав забагато таємниць сильних світу цього. Серед конспірологічних теорій щодо тих, кому була вигідна смерть Епштейна, існують версії про Трампа, Клінтона та навіть російський слід

Залиште свій коментар

Вибір редакції