Смерть президента: у Карімова зупинилося серце, але медики знову його запустили

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Смерть президента: у Карімова зупинилося серце, але медики знову його запустили

Фото: Reuters

За життя Карімова лікарі боролися сім днів.

Президент Узбекистану 78-річний Іслам Карімов 27 серпня близько 9.00 ранку був екстрено доставлений до лікарні у непритомному стані.

Про це йдеться у медичному висновку на урядовому порталі Узбекистану.

Медики діагностували інсульт і зупинку серця, але розпочаті реанімаційні заходи протягом 20 хвилин дозволили відновити серцеву діяльність. Пацієнт був переведений на апарат штучної вентиляції легенів.

У президента почалися проблеми з внутрішніми органами.

2 вересня 2016 року, незважаючи на дії лікарів, о 20.15 сталася зупинка серцевої діяльності.

Інтенсивні реанімаційні заходи не дали ефекту, і о 20.55 у пацієнта була констатована біологічна смерть.

Нагадаємо, раніше, увечері 2 вересня, з'явилася суперечлива інформація про смерть президента Узбекистану Іслама Карімова.

Російське агентство "Інтерфакс" повідомило про його смерть з посиланням на нібито офіційну заяву уряду країни. Новину моментально підхопили всі провідні ЗМІ. Втім, сайт уряду Узбекистану на той момент не працював.

Практично відразу російське агентство РИА Новости поширило спростування даних про смерть Карімова, посилаючись на уряд Республіки.

"До цього часу інформація про смерть президента Узбекистану Іслама Карімова не поширюється ні на яких інформесурсах", - сказав журналістам представник Кабміну.

Після цього агентство "Інтерфакс" анулювало новину про смерть лідера Узбекистану.

"Новина із заголовком "Помер президент Узбекистану Іслам Карімов" вийшла в результаті технічного збою", - говорилося на сайті.

Нагадаємо, вранці 1 вересня Кабінет міністрів Узбекистану повідомив, що Карімов перебуває в критичному стані після того, як був госпіталізований минулої суботи з інсультом.

Пізніше агентство Reuters з посиланням на неназвані дипломатичні джерела повідомило про смерть Карімова.

Ще 28 серпня низка ЗМІ повідомили про госпіталізацію президента Узбекистану Іслама Карімова. У понеділок, 29 серпня, зі слів дочки Карімова стало відомо, що у президента стався інсульт, і він перебуває в реанімації.

З часом мас-медіа почали поширювати інформацію про смерть президента країни, проте чиновники не підтверджували цю інформацію.

Інформагенство Reuters повідомило про смерть президента Узбекистану

Інформагенство Reuters повідомило про смерть президента Узбекистану

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація