У лісі США за загадкових обставин загинула сім'я мандрівників: їх могли вбити водорості

У лісі США за загадкових обставин загинула сім'я мандрівників: їх могли вбити водорості

У лісі США за загадкових обставин загинула сім'я мандрівників: їх могли вбити водорості

Фото: cbsnews.com

Причиною смерті могло стати цвітіння отруйних водоростей.

В американському штаті Каліфорнія сім'ю з трьох людей і їхнього собаку знайшли мертвими на віддаленій пішохідній стежці біля бухти Хайтс в Національному лісі Сьєрра.

Про це повідомляє CBS News.

Зазначається, що ймовірною причиною смерті могло стати цвітіння токсичних водоростей.

Про зникнення Джона Герріша, його дружини Елен Чанг, однорічної доньки подружжя Мідж і їхнього собаки увечері в понеділок повідомив друг родини. Їхні тіла знайшли у вівторок. 

Спершу смерть сім'ї пов'язали із потенційно токсичними газами зі старих шахт, розташованих поблизу місця інциденту. Територію, яка в середині XIX століття була місцем видобутку золота в твердих породах, визнали небезпечною.

Однак в середу шериф округу Марипоса Джеремі Бриз заявив, що не вірить у цю версію. "Немає жодних очевидних ознак того, як це сталося... У вас є двоє здорових дорослих, у вас є здорова дитина і здоровий собака - всі померли в одному і тому ж місці", - цитує його слова ВВС.

"Це дуже незвичайна, унікальна ситуація, - додала представниця офісу шерифа Крісті Мітчелл. - Не було жодних ознак травми, жодної очевидної причини смерті. Передсмертної записки також не було".

За її словами, тіла доставили до офісу коронера в Маріпосі для розтину і токсикологічного обстеження. Тим часом Рада з контролю за водними ресурсами штату заявила, що перевіряє водні шляхи в цьому районі на предмет токсичних цвітінь водоростей.

"Наскільки я зрозумів, це цвітіння водоростей пов'язане з недавньою посухою", - розповів Бриз. За даними Агентства з охорони навколишнього середовища США, цвітіння водоростей може виробляти "надзвичайно небезпечні токсини, від яких можуть захворіти або загинути люди і тварини".

Минулого місяця Лісова служба США розмістила в Facebook попередження про потенційно токсичні водорості в Національному лісі Сьєрра.

"Не плавайте, не гуляйте вбрід і не дозволяйте своїм домашнім тваринам насолоджуватися водою", - йшлося в одному з дописів.

За словами Мітчелл, у віддаленому районі, де виявили тіла, не було стільникового зв'язку. Похідна стежка пролягала через лісовий масив, відомий своїми захоплюючими видами польових квітів.

Друг сім'ї Сідней Раданович розповів, що Джерріш був розробником програмного забезпечення з Сан-Франциско, який разом зі своєю дружиною "закохався в Маріпосу" і купив там кілька будинків, зокрема житло для себе, та інвестував в оренду. За його словами, загиблі були завзятими мандрівниками

"Вони були такої люблячої парою. Вони дуже сильно любили одне одного", - поділився Раданович.

Раніше у Піренеях знайшли останки британської туристки і блогерки Естер Дінглі, яка загадково зникла безвісти у листопаді минулого року.

Повʼязані теми:

Наступна публікація