Смертельно хворий Стів Джобс прийшов на зустріч до Обами

Барак Обама провів зустріч з лідерами електронної індустрії. Однак увага преси прикута не до інновацій, а до керівника Apple Стіва Джобса, якому лікарі прогнозують кілька тижнів життя.

Президент США Барак Обама провів зустріч з главами 12 найбільших IT-корпорацій Америки. Серед них були засновник Facebook Марк Цукерберг та ідейний натхненник і керівник Apple Стів Джобс, який зараз перебуває у відпустці через хворобу.

На зустрічі керівники компаній обговорювали з американським президентом питання про інвестиції в IT-сектор США з метою створення в ньому нових робочих місць і питання інвестицій в освіту.

Однак особлива увагу преси була прикута не до Обами та його ініціатив, а до глави Apple.

Джобс хворий на рак підшлункової залози і, за деякими даними, жити йому залишилося трохи більше місяця.

На закриту зустріч Обами з лідерами електронної індустрії журналістів не пустили, і Стіва Джобса вони там не бачили. Але представник Білого дому підтвердив, що всі запрошені на діловому обіді були присутні. Таким чином, фотографам не вдалося зробити знімки, які підтверджують або спростовують, що Джобс перебуває у вкрай важкому стані.

Раніше фотокореспондентам журналу National Enquirer вдалося зняти Стіва Джобса, який відвідував 8 лютого Стенфордський раковий центр в Пало Альто (там же завершив свої дні в 2009 році актор Патрік Свейзі, який помер від тієї ж хвороби). На фотографіях видно, що 56-річний комп'ютерний геній за останні дні став "худим, як рейка, і зворушливо слабким".

Уперше про захворювання Джобса стало відомо в 2003 році. У 2004 році він лікувався від раку підшлункової залози, а в 2009 році переніс операцію з пересадки печінки. Протягом останніх років фахівці відзначали, що Джобс сильно втрачає у вазі, що побічно вказує на прогресування хвороби.

Джобс по праву вважається культової особистістю. Саме він створив імідж Apple - компанії, яка пропонує наймодніші і передові товари на ринку високих технологій. Багато в чому завдяки йому широку популярність по всьому світу отримали планшетні комп'ютери.

Зараз Apple керує Тім Кук, який вважається одним з найкращих менеджерів у світі. Однак експерти визнають, що Кук не настільки харизматичний, як Джобс, навколо нього немає ореолу провидця і гуру в області IT-технологій і розуміння сподівань користувачів.

Багато експертів висловлювали сумніви у світлому майбутньому Apple без Джобса. Однак поки що про це судити рано.

Читайте також:

Лікарі прогнозують, що Стіву Джобсу залишилося жити 6 тижнів

Стів Джобс йде з посади голови Apple: акції компанії обвалилися

Барак Обама вдруге балотуватиметься у президенти США

Янукович створить власну Силіконову долину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: