Смертельно хворого Стіва Джобса викликали до суду

Попри свою хворобу глава корпорації Apple Стів Джобс був змушений прийти на допит у справі про порушення антимонопольного законодавства.

Каліфорнійський суд зобов'язав главу корпорації Apple Стіва Джобса попри його хворобу прийти на допит.

Він має відповісти на запитання з приводу можливого порушення компанією антимонопольного законодавства при створенні iTunes. Як відомо, Джобс хворий на рак підшлункової залози і, за деякими даними, жити йому залишилося трохи більше місяця.

За рішенням судді Говарда Ллойда, адвокати позивачів можуть допитувати Джобса, який з січня цього року перебуває на лікарняному, протягом двох годин.

Джобс, на думку судді, є одним з ключових свідків у цій справі.

Він має повну інформацію про дії розробників компанії та рішення менеджменту, які могли вплинути на роботу Apple і можливе порушення антимонопольного законодавства. Apple ще має можливість оскаржити це рішення.

Користувачі, які направили позов до суду, впевнені, що Apple не дотримався їхніх прав, створивши монополію на скачування музики для iPod. Згідно з позовом, в 2004 році компанія RealNetworks розробила програмне забезпечення, що дозволяє користувачам завантажувати музику з їхнього сайту і прослуховувати її на iPod.

У відповідь, як заявляють представники RealNetworks, Apple блискавично провела апгрейд ПЗ магазину iTunes, заблокувавши можливість відтворення музики з сайту RealNetworks.

Черговий позов до Apple не є чимось незвичайним. Компанія постійно або відповідає на позови, або сама судиться з кимсь. Зокрема, нещодавно Apple подала позов проти великого інтернет-магазину Amazon.com через використання товарного знака App Store.

На думку компанії Стіва Джобса, назва сервісу, який продає мобільне програмне забезпечення, вводить покупців в оману. Вони можуть подумати, що ця продукція перевірена або випускається на кошти Apple.

Читайте також:

Щоб сховатися від папарацці, Стів Джобс пересів на "машину-невидимку"

Лікарі прогнозують, що Стіву Джобсу залишилося жити 6 тижнів

Хакери зламали Apple MacBook за п'ять секунд

Поліція допитала Стіва Джобса у справі про крадіжку прототипу iPhone 4

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: